Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Mortal Kombat 11 Yeni Yama Yayınlandı

NetherRealm tarafından geliştirilen serinin devam oyunu olan Mortal Kombat 11 oyununa yeni yama geldi. Gelen bu yama ile birlikte oyun içi mikro ödemeler düzenlendi. Aynı zamanda büyük bir hata olan Krypt hatası da düzeltildi.

Çıkışı ile birlikte büyük yankı uyandırmayı başaran Mortal Kombat 11 gelen yeni yama ile birlikte oyun içerisinde bulunan mikro ödemelere ve Krypt hatasına karşı güncelleme getirdi.

İlk olarak gelen bu büyük yama PlayStation 4 için yayınlandı. Daha sonra ise aynı yama PC, Xbox ve Nintendo Switch için de yayınlancak.

Micro Ödemeler

Micro ödemeler konusunda oyunun çıkışı ile birlikte büyük bir yankı uyanmıştı. NetherRealm tarafından ise oyuncuları oyun içi satın almaya yönlendirmediklerini belirten yazı yayınlandı. Bunun ile birlikte kanıt amaçlı olarak oyunculara ücretsiz olarak oyun-içi para paketi verilecek. Bu pakette 500,000 Koin, 500 Heart, 1000 Soul ve 1000 Time Crystal bulunacak.

Krypt Hatası

Oyunda bu durum başına gelenler için çok büyük bir dert söz konusuydu. Ama gelen yama ile bu sorun düzeltildi. Oyunun Krypt modunda gizli ganimetleri bulmanıza yardımcı olan Kenshi’nin Blindfold eşyası bulunuyor. Bu göz bağını kullanmak için Soul Fragment harcamanız gerekiyor. Elinizde yeterli Fragment olmadan bunu yapmaya kalkarsanız sayaç sıfırın altına düşüp eksilere iniyor. Bu durum meydana geldiğinde ise Towers of Time’dan herhangi bir performans ödülü kazanamıyorsunuz ve ilerlemeye kaydedilmiyor. Bu hataya karşı yeni yama ile birlikte çözüm geldi.

Bu kapsamlı yama dediğimiz gibi PS4 için yayınlandı. Diğer platformlara ise yakın bir zaman içerisinde gelecek.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!