Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Mortal Kombat 11 Kombat Pack İle Gelecek Karakterler Açıklandı

Mortal Kombat 11 Kompat Pack ile gelecek olan yeni karakterler sızdırıldı. Bugün saat 16:00’da yayınlanan yeni video ile birlikte hangi karakterlerin oyuna ekleneceği açıklanacaktı. Yayınlanan fragman ile birlikte oyuna eklenecek olan 4 karakter de belli oldu.

Eklenecek olan karakterlerden 2’si daha önceden açıklanmıştı. Bunlar Sindel ve Spawn olarak daha önceden paylaşılan bilgilerdi. Şimdi ise diğer iki karakterin hangileri olacakları da açıklandı. Tabi duyuru yapılmadan önce gelecek olan karakterler veri madenciliği ile birlikte ortaya çıktı. Ortaya çıkan bilgiler daha sonra ise 16:00’da yayınlanan video ile birlikte doğrulandı.

Kombat Pack ile oyuna eklenecek olan karakterlerin eklenme tarihleri ve kimler olduğu bir videou ile açıklandı.

Nightwolf’un ardından oyuna Terminator T-800, 8 Ekim’de Mortal Kombat 11’de olacak. Sindel 26 kasım tarihinde, Joker‘in eklenme tarihi 28 Ocak ve son karakter olan Spawn’ın eklenme tarihiyse 17 Mart olarak belirlenmiş.

NetherRealm Studio Mortal Kombat 11 oyununu desteğini uzun yıllar boyunca vermeye devam edecek. Oyuna çok daha fazla karakter eklenecek. Desteklenen süreç içerisinde daha çok yeni Fatality’ler göreceğiz. Aynı zamanda oyunun ömrünün uzun olması da çok iyi olacak.

2. gelecek olan Mortal Kombat 11 Kombat Pack paketi ile birlikte oyuna Ash Williams, Fujin, Sheeva gibi karakterler gelecektir. 2. Kombat Pack paketi ile birlikte oyuna gelmesi beklenen karkaterler ise yukarıda belirtildiği gibi olması bekleniyor. Peki sizler bu eklenecek olan yeni karakterleri nasıl buldunuz. Konu ile ilgili görüşlerinizi yorum olarak bekliyoruz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!