Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Mortal Kombat 11 Aftermath Hikaye DLC’si Geliyor

NetherRealm tarafından geliştirilen Mortal Kombat 11 oyununa yeni bir DLC geldi. Gelen bu genişleme paketi ile birlikte hem hikaye genişleyecek hemde oyuna yeni karakterler katılacak. Bu karakterler misafir olacağını söyleyelim. Bu sayede de oyuna oyun hikaye olarak devam edecek. Mortal Kombat 11 Aftermath DLC’si ile birlikte oyun genişlemeye devam ediyor.

Hikaye haricinde oyuna eklenecek olan üç isim Fujin, Sheeva ve RoboCop olacak. Bunlar ile birlikte oyuna RoboCop ilk defa gelecek. Bu karakterler daha önceden de sızdırılmıştı. Çıkan sızıntıların da doğru olduğunu bu açıklamayla birlikte gördük.

26 Mayıs tarihinde oyuna Mortal Kombat 11 Aftermath DLC’si oyuna eklenecek. Ayrıca yine aynı tarihte, bu DLC’yi satın almasanız bile oyuna ücretsiz güncelleme gelecek ve oyuna bazı yeni içerikler eklenecek. Mortal Kombat 11 oyununa sürekli olarak güncellemeler gelmeye devam edecek.

NetherRealm oyuna olan yatırımlarına devam ediyor. Oyun çıktığı dönemde oyuna uzun süre yatırım yapmaya devam edeceklerini açıkladılar. Oyuna ilerleyen süre içerisinde yeni güncellemeler de gelecek. Oyun kendisini güncel tutmaya devam ediyor. Hikaye olarak da oyun genişlemeye devam ediyor. Bu güncellemeler bir kaç yıl daha devam edecek. Mortal Kombat 11 oyunu uzun süreli bir oyun olma özelliğini korumaya devam edecek.

Oyuna Gelen Bazı Gelen Güncellemeler

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel