Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Monster Hunter World PC Versiyonuna Geralt Geliyor

Capcom ve CDPR arasında bir crossover yapılmıştı ve Geralt Monster Hunter World dünyasına geçiş yapmıştı. Fakat bu geçiş konsollar için geçerliydi. PlayStation 4 ve Xbox sahipleri Geralt ile beraber canavarları avlamaya başladılar. Şimdi sıra PC sahiplerinde çünkü Monster Hunter World PC versiyonuna Geralt geliyor.

9 Mayıs tarihinde başlayacak olan etkinlik ile birlikte artık PC oyuncuları da Geralt ile beraber Monster Hunter World dünyasında canavar avına çıkabilecekler.

Yeni görevin adı “Contract: Trouble in the Ancient Forest”. Bu görevde The Witcher 3: Wild Hunt’tan aşina olduğumuz “Leshen” karşımıza çıkıyor. Oyuncular, görev esnasında yaptıkları tercihlere göre farklı sonlar ile karşılaşacak. Görev tamamlandığında Witcher temalı Monster Hunter malzemeleri elde edilecek.

Yalnız görevi tamamlayabilmek için 16. seviyede olmanız gerekiyor. 16 seviye altında olanlar üzülmesinler. Çünkü gelecek olan bu etkinlik kalıcı olarak oyun içerisinde bulunacak. Etkinlik başladıktan sonra da Geralt ile maceralara çıkabilirsiniz.

Monster Hunter World Geralt 9 Mayısta PC'ye geliyor
Monster Hunter World Geralt PC’ye geliyor

17 Mayıs’tan sonra ise etkinliğin ikinci aşaması başlayacak. Multiplayer av etkinliği odaklı olacak olan bu aşamada oyuncular “Ancient Leshen” kesecek . Bu görev için ise en az 50. seviyede olmak gerekiyor.

Daha detaylı bilgi için Steam sayfasına göz atabilirsiniz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel