Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

MicroProse Oyun Dünyasına Geri Dönüyor

1982 yılında kurulmuş olan eski bir oyun stüdyosuydu. Bir çok strateji ve simülasyon türünde oyunlara imza atmıştı. Şimdi ise stüdyo oyun dünyasına geri dönüyor. Geri dönüşlerini ise 3 oyun ile birlikte müjdelediler. MicroProse oyun dünyasına yeni oyunlar katmaya devam edecek. Yeni simülasyon ve strateji oyunları ile karşımızda olacak. Bu arada stüdyo ile ilgili olarak 2001 yılında Infogrames’e satılmış ve sonrada tüm ofisleri kapatılmıştı. Stüdyonun kısa tarihi bu şekilde.

MicroProse denildiği zaman akla gelen oyunlar ise şu şekilde. Meier Civilization, Civilization II, UFO: Enemy Unknown, Darklands, F-15 Strike Eagle ve Railroad Tycoon oyunları bulunuyor. Bunlar ile birlikte bir çok klasik oyuna imza atmışlardı.

Stüdyonun basın bülteni şu şekildeydi. “Oyun dünyasını strateji ve simülasyon türlerindeki yüksek kaliteli ve orijinal oyunlarla sallamaya geliyor” şeklinde oldu. Son derece iddialı şekilde oyun dünyasına giriş yapacaklar. Şimdi de stüdyonun duyurusunu yaptığı 3 oyuna bir göz atalım.

İlk oyunumuz XCOM benzeri bir yapım olacak Second Front. İkinci Dünya Savaşı temalı bir oyun olarak çıkışını yapacak. Bültende oyunun önceden hazırlanmış hazır savaşlar değil, kayıpların, yorgunluğun ve deneyimin etkilerinin görüleceği süregelen çatışmalar sunacağı açıklandı.

Second Front Teaser

Sea Power: Naval Combat in the Missile Age oyun denizde geçecek. Oyunda modern deniz savaşlarında NATO ve Varşova Paktı kuvvetlerini kullanacaksınız.

Sea Power Announcement Teaser

 Task Force Admiral oyunu da tek kişilik bir deneyim karşımızda olacak. Bu oyunda da Pasifik Savaşına gideceğiz.

Task Force Admiral Announcement Teaser

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!