Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

MCU’da Jim Carrey’i MODOK Olarak Görebiliriz

Marvel Sinematik Evreni içerisinde ünlü birçok oyuncuyu görme şansımız olmuştu. İsimler büyük yada küçük rollerle birlikte Marvel evreninde var oldular. Bu yüzden de ortaya çıkan her isim acaba sorusunu beraberinde getiriyor. Reddit üzerinden ortaya atılan iddialardan birisi Marvel evreninde MODOK rolü için oldu. Reddit kaynaklı bilgilere göre M.O.D.O.K rolünde Jim Carrey’i görebiliriz.

Uzun bir aranın ardından Jim Carrey Sonic filminde Dr. Robotnik rolü ile geri dönmüştü. Yeni rollerinden birisi MODOK olabilir mi göreceğiz. Şimdi gelelim Reddit üzerinden gelen bilgilere.

Blade Moon Knight dizisi ile ilk kez gözükeceği iddia ediliyor. MODOK’un ise evrene gelişinin She-Hulk olacağı söyleniyor. She-Hulk mizah yönü yüksek bir sitcom olarak çıkışını yapacak. MODOK’ta burada en iyi tercihlerden birisi olacaktır.

MODOK’un Hulu üzerinden yayınlanan bir animasyon dizisi bulunuyor. Animasyon dizisi ile komedi ihtiyacı karşılanıyor. Dördüncü duvarı yıkan karakterlerden birisi. Jim Carrey’i MODOK olarak görürsek son derece eğlenceli bir rol karşımızda olabilir gibi duruyor.

MODOK sadece She-Hulk’ta değil aynı zamanda Ant-Man and the Wasp: Quantumania filminde de olması beklenen karakterlerden birisi. 2022 yılında She-Hulk yayın haytına başlayacak ve orada MODOK’ın geleceğini ve Jim Carrey’nin olup olmayacağını göreceğiz.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!