Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Marvel’s Avengers Game Pass’e Ne Zaman Gelecek?

Square Enix tarafından geliştirilen Marvel’s Avengers’ın geleceği için yeni bir karar alındı. Tüm platformlarda çıkışını gerçekleştiren Marvel’s Avengers için yeni bir karar alındı. Microsoft’un oyun oynama platformu Game Pass’e oyunu ekleme kararı alındı. Marvel’s Avengers Game Pass’e gelecek haberleri çıkmaya başladı. Daha sonradan ise oyunun Game Pass’e geleceği garantilendi. Peki Marvel’s Avengers Game Pass’e ne zaman gelecek?

Marvel’s Avengers çıktığı günden bu yana istediği başarıyı tam olarak sağlamayı başaramadı. Hatta Steam üzerinden oyunu oynayanların sayısı 1000’in altına bile indi. Square Enix ise oyuna olan desteğine hız kesmeden devam ediyor. En sonunda oyuna Black Panter: War for Wakanda güncelleme aldı. Bu güncelleme sonrasında ise oyunu Game Pass’e getirme kararı alındı.

Marvel’s Avengers, Black Panter: War for Wakanda güncellemesi de dahil diğer paketlerle birlikte Game Pass’de yerini alacak. Oyunu hem PC hemde konsol Game Pass’te oynayabileceksiniz.

Peki ne zaman Game Pass’e oyun gelecek? Bu hafta içinde 30 Eylül’de oyun Game Pass’te yerini alacak.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Marvel’s Avengers oyuncu tarafında büyük sorunlar yaşıyor. Game Pass’e eklendikten sonra ise oyuncu sayısında bir artış olmasını bekliyoruz. Bakalım Game Pass’in etkileri neler olacak.

Anlık Game Pass ve Marvel’s Avengers Haberleri İçin;

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!