Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Marvel’s Avengers Beta Detayları Ortaya Çıktı

Square Enix ve Crystal Dynamics yaklaşan Marvel’s Avengers beta sürümünde, hangi görev türlerinin ve karakterlerin oynayabileceği açıkladı. İlerlemenin nasıl sunulacağı da dahil olmak üzere yeni ayrıntılar açıkladı. Ağustos ayı boyunca gerçekleşen beta dört kahramandan oluşacak: Iron Man, Hulk, Black Widow ve Bayan Marvel oynanabilir olacak. Bunlar ile birlikte Marvel’s Avengers beta detayları neler göz atmaya devam edelim.

Karakterlerin her birinin üç yetenek ağacı sayfası olacak. Ancak beta sürümünde yalnızca bir tanesi kullanılabilir. Bu, yetenekleri ve becerileri değiştirerek karakteri tercih ettiğiniz oyun tarzına uyarlama fırsatı verecektir.

Marvel’s Avengers Beta Detayları

25 dakikalık alışma sürecinden sonra, War Table’a erişebileceksiniz ve iki tek kişilik görevde oynayabileceksiniz.

Hulk ve Bayan Marvel’a sahip olanların birincisi, Olympia Archive ve JARVIS’i aramak için Pasifik Kuzeybatı’ya seyahat edecek. İkincisi onları “derin yeraltı gizli SHIELD sırlarını ortaya çıkarmak” için Rusya’ya götürecek. Bu görevlerden biri de Abomination ile bir boss savaşı içeriyor.

Tek oyunculu içeriği tamamladıktan sonra,
beta açılır olacak. Oyuncuların çeşitli diğer aktivitelerle erilebilir olacak. Bunlar üç görev türüne ayrılmış durumda:
HARM Odaları, Warzones ve Dropzones. Aktiviteye bağlı olarak, bunlar 10 dakika ila iki saat arasında sürebilir olacak.

HARM Odaları, X-Men tehlike odalarına benzer holografik eğitim sahaları olacak. Beta, her biri artan zorluk derecesine sahip üç HARM Odası içerir. Üçünü de tamamladığınızda, tüm oyunda kullanabileceğiniz özel bir etiket kazanacaksınız.

Warzones, Marvel’in Avengers’ın zindan benzeri misyonlarıdır ve betada oynamak için beş tane var. Bireysel konumlar ve hedefler War Table akışının bir parçası olarak açıklanmadı. Ancak hem robotik hem de insan düşmanlarıyla karşılaşacağınızı biliyoruz. Savaş bölgeleri ayrıca yağma ve koleksiyon çizgi romanları içeren sığınaklar, ve oyuncular içeri girmek için bulmacaları içeriyor.

Son olarak, beta aynı zamanda oyunun daha kısa, daha odaklanmış görev türleri arasında yer alan belirtilmemiş miktarda Dropzone’a sahip olacak. Ağustos ayı içerisinde oyunun beta süreci de başlıyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel