Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Lost Ark Oynayacaklar Steam Sunucularını Zorladılar

11 Şubat tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan Lost Ark şimdiden oyuncuların yeni gözdesi oldu. Eğer oyunun Founder’s Pack versiyonunu satın aldıysanız eğer 3 gün önceden oynama imkanına sahip olabiliyorsunuz. Bu sayede de oyunu ön yükleme yaparak hazır bir halde bekleyebileceksiniz. Ama oyun 11 Şubat’ta oynaması ücretsiz olarak herkese sunulacak.

Şimdi gelelim Lost Ark’ın Steam sunucularını zorlama hikayesine. Lost Ark’ın ön yüklemeye açılmasından sonra oyuncular tarafından bir hücum yaşandı. Bu hücum sonrasında ise Steam sunucularına aşırı yük binmeye başladı. Bu durumda Steam indirme hızlarında düşüşlere neden oldu. Halo Infinite ve New World’ün çıktığı dönemde yaşanan yoğunluk Lost Ark’ta da yaşandı.

Henüz resmi olarak çıkış yapmamış olan oyun 24 saatte 532,476 eş zamanlı oyuncu sayısına ulaşmayı başardı. Bu rakamlar ön yükleme rakamları olduğunu belirtelim. 11 Şubat’ta tam sürüm çıktığında nasıl bir tablo karşımızda olacak hep birlikte göreceğiz.

Şimdiden oynayacak olanları uyaralım sancılı bir süreç olacak. New World’de olan kuyruklara kendinizi hazırlayın. Popüler olan sunuculardan ise uzak kalmanızı tavsiye ederiz oyuna girişinizi hızlandırabilirsiniz.

Lost Ark Steam sayfasına ise buradan göz atabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel