Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, Serinin En Büyük Oyunu Olacak

Yeni bir LEGO Star Wars oyunu duyuruldu. Bu oyun büyük bir özelliğe sahip. Oyunun en önemli özelliği ise bugüne kadar geliştirilen en büyük LEGO Star Wars oyunu olacak. Star Wars için çıkışını yapmış olan 9 ana filmin hepsini kapsayacak bir oyun olarak çıkışını gerçekleştirecek. LEGO Star Wars: The Skywalker Saga serinin en büyük oyunu olarak çıkışını gerçekleştirecek.

StarWars.com’da yer alan yeni bir röportajda TT Games’ten Jonathan Smith ve Lucasfilm Games’ten Craig Derrick bilgiler paylaştı. Bu paylaşılan bilgiler ile birlikte oyun hakkında bazı detaylar paylaşıldı.

Smith, oyunun “Amiral Ackbar’dan Zorri Bliss’e” bütün isimleri içerdiğini söylüyor., Derrick “Oyunda yaklaşık olarak 500 karakter bulunuyor ve pek çoğu oynanabilir karakterler”. Derrick, mümkün olabildiğince her karakterin oyunda yer almasını istediklerini açıkladı. Dışarıda kimseyi bırakmamayı amaçladıklarını söylüyor. Ayrıca, Star Wars mizahını da oyuna bolca yedirilmiş.

LEGO Star Wars Oyunu Geliyor

Oyunun hikayesi ile ilgili de bir kaç detay paylaşılmış durumda. Açıklamalara göre oyun 9 filmin tamamını kapsayacak. Burada dilediğiniz oyunu oynama hakkına sahip olabileceksiniz. Bir çok oynanabilir karakter ile bir çok tecrübe oyunun içerisinde sizleri bekliyor olacak. O yüzden de çıkışını yapacak olan oyunda kısım seçerek başlayabilirsiniz. Dilerseniz seriyi en en baştan sonra oynayabilirsiniz. Bildiğimiz şekilde I-II-III şekilde. Olması gereken şekilde oynayabilirsiniz. İsterseniz de oyunu film çıkış tarihlerine göre de oynayabilirsiniz. Burada yapılacak olan tek şey sizin oyunu nasıl oynamanız gerektiğine bağlı olacak.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga oyunu ile birlikte en büyük LEGO Star Wars oyunu çıkışını yapacak. Oyunun net çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Resmi bir açıklama gelmedi ama bu yıl içerisinde çıkacağını biliyoruz. PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için oyun çıkışını gerçekleştirecek.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel