Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

LEGO Star Wars Oyunu Geliyor

Bu sene Star Wars oyun duyurularının arttığı bir sene oldu desek sanırım yanlış olmaz. Bildiğiniz üzere Star Wars Celebration etkinliği geçen hafta sonu gerçekleşti. Etkinlik sırasında en dikkat çen ayrıntı Star Wars Jedi: Fallen Order oyunu oldu. Ama sessiz sedasız bir LEGO Star Wars oyunu da geliyor olabilir.

Gerçekleşen etkinlik sırasında The Star Wars Show Live! gerçekleştirildi. The Star Wars Live! sırasında açıklamalarda bulunan Matthew Wood; “Star Wars markası için yoğun bir yılı geride bıraktıklarını” söyledi. “Ekibi Skywalker Sound ile birlikte The Mandalorian, Star Wars: The Rise of Skywalker ve bir Star Wars oyunu üzerinde çalıştıklarını” söyledi.

Star Wars oyunu üzerinde çalıştıklarını yanlışlıkla açıklamış oldu. Bunun dalgınlıkla söylenmiş bir söz olabilir. Ama ateş olmayan yerden duman tütmez. Bu sene içerisinde görmesek bile LEGO tarafından da bir Star Wars oyunu göreceğiz.

Aynı zamanda bu düşünceleri güçlendiren bir detay daha var. LEGO Star Wars oyunlarının yayıncısı Warner Bros. Interactive. Skywalker Sound’un Disney’in resmi iş ortaklarından birisi olduğu düşünüldüğünde oyunun geliştirilmekte olduğunu düşünebiliriz.

Warner Bros. tarafından da bir açıklama gelmedi. Ama bu geliştirilmediği anlamına gelmez. Bakalım ne zaman duyurulacak. Süreci yakından takip edeceğiz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel