Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

League of Legends Forumları Kapanıyor

Bir efsaneye daha veda ediyoruz. Bu efsane ise bir dönemlerin ‘Panolar’ sistemi ve şimdinin ‘League of Legends Forumları’ olan sistemdi. Riot tarafından yeni bir karar alındı. Alınan bu karar ile birlikte artık League of Legends forumları kapanıyor. Bunun sebebi ise oyuncuların artık bu forumlara ilgisinin olmadığı gösterildi. Yakın bir tarihte kapanacak olan sistem, bir müddet sonrada tamamen kaldırılacak.

Haber LoL topluluk yöneticisi Ryan Rigney’den geldi. “Forumlara elveda” başlığı ile attığı tweet ile birlikte haberi öğrenmiş olduk. Rigney attığı tweet ile tüm süreci özetlemiş aslında. 9 Mart tarihinde League of Legends forumları üzerinden yazı yazılamaz hale gelecek. Sadece girip okuma yapabileceksiniz. 16 Mart tarihinde ise sistem tamamen kaldırılacak. Bu tarihler arasında isterseniz arşiv yapma imkanınız bulunacak.

Önceden çok popüler olan sistem yeni nesil sistemlere yenik düştü aslında. Önceden LoL oyuncuları LoL forumlarını tercih ediyorlardı. Şimdilerde ise LoL forumlarının yerini Discord ve Reddit almış durumda. Bunun önüne de Riot tarafının geçmesi çok muhtemel gözükmüyor. O yüzden de bu tarz bir karar alınmış durumda. Bu karara karşı bazı oyuncular sitem etse de bu noktada geri dönüşün olacağını düşünmüyoruz.

Bu noktadan sonra yapmanız gereken 9 Mart tarihine kadar forumlarda başlık açıp yazabilirsiniz. 9 Mart’tan sonra ise sadece forumlarda okuma yapabilir ve istediğiniz başlıkları yedekleme imkanınız olacak. 16 Mart tarihinde ise erişim tamamen kaldırılmış olacak ve LoL forumları tarihin tozlu sayfalarına karışacak. 16 Mart tarihinden sonra erişim olmayacak olan League of Legends forumları kapanıyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız  👍

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!