Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Kingdom Hearts Yazarı Hikayeyi Büyük Ölçüde Değiştirmek İstiyor

Kingdom Hearts yazarı Tetsuya Nomura seriye yeni bir soluk getirmek istiyor. Kingdom Hearts yazarı hikayeyi büyük ölçüde değiştirmek istediğini açıkladı. Aynı zamanda da oyunda açık kalan hikayeleri de birleştirmek istiyor. Eski ile yeniyi kapsayan yeni hikaye ile seriye devam etmek istiyor.

Kingdom Hearts: Melody of Memory’nin lansmanını tanıtmak için Dengeki Online röportajının bir parçası olarak Nomura, serinin geleceği hakkındaki soruları yanıtladı.

Kingdom Hearts 3, 2019 yılında çıkışını gerçekleştirdi. Bir çok hikaye gizemini barındıran bir oyun olmuştu. Bu gizemler üzerine de Nomura cevap verdi.

“Geriye kalan gevşek hikaye sonlarını birleştirmeyi ama aynı zamanda formatı da biraz değiştirmek istiyorum. Büyük ölçüde değiştirmek istiyorum. dünya ve yeni bir hikaye anlatın, ama aynı zamanda yarım kalmış işleri de bağlayın “

İlerleyen süre içerisinde seriye yeni bir oyun daha eklenecek. Gelecek olan bu oyun ile birlikte yazar hikayede büyük değişimler yapmak istiyor. Bu değişimler tamamen yeni bir hikaye olmayacak. Aynı zamanda eski gizemleride açıklayan bir hikaye anlatısı yapmayı planlıyor. Bakalım Kingdom Hearts yazarı hikayeyi nasıl değiştirecek.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!