Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Killing Floor 2, Saber Interactive Tarafından Geliştirilecek

Saber Interactive tarafından yeni bir hamle geldi. Gelen bu yeni hamle ile birlikte Killing Floor 2 oyunu üzerinde çalışmaya başlayacakları. Oyun ile ilgili olarak yeni gelişmeler Saber Interactive tarafından gerçekleştirilecek. Bu el değişikliği tam olarak nasıl olacağı oyunun yapımcısı tarafından açıklandı. Akıllara takılan soruların cevapları Tripwire Interactive tarafından verildi.

Saber Interactive, Tripwire Interactive Anlaşması

Saber Interactive firmasını bizler World War Z oyunu ile tanıyoruz. Epic Games Store özel olarak çıkışını gerçekleştirmiş olan yapım iyi bir başarı sağlamayı da başardı. Bu yakalanan başarı ile birlikte yeni oyunlara yelken açılmış gibi duruyor. Epic Games Store özel olarak World War Z’nin çıkmış olması satış rakamlarının artmasına sebep oldu.

World War Z oyunu ilginç yorumlar almayı başarmıştı. Arada kalmış oyunlar arasında kaldı. Kimi oyuncular tarafından sevilen yapım bir o kadar da sevilmedi. Tabi bu ikilik satış rakamlarına yansımadı. Oyun çıkışını gerçekleştirdikten sonra beklentilerin üzerinde bir satış rakamına ulaşmayı başardı. Sağlanan bu başarı ile birlikte Saber Interactive tarafından gelecek hamle beklenmeye başladı.

Bu beklenen hamle ise daha önceden çıkışını gerçekleştirmiş olan bir oyundan geldi. 2016 yılı içerisinde çıkışını gerçekleştirmiş olan Killing Floor 2 oyunu üzerinde artık Saber Interactive tarafı da çalışmaya başlayacak. 2016 yılında çıkışını gerçekleştiren oyuna Tripwire Interactive tarafından sürekli olarak güncelleme geliyordu. Şimdi ise yapılan açıklama ile birlikte işler biraz daha değişti.

Gelen açıklamada yazanlar; ” Geçtiğimiz sene boyunca pek çok geliştirme stüdyosunu araştırdık. Saber Interactive Killing Floor 2’nin kişiliği ve oynanışına direkt etki edecek doğru teknik kapasitelere ve hayal gücüne sahip. Kendi ekibimiz tasarım ve güncellemeler üzerinde söz sahibi olmaya devam edecek olsa da 2020 yılından itibaren Saber Interactive ile birlikte çalışacak ve oyunu çok daha yukarılara taşıyacağız.” şeklinde oldu.

“Yeni haritalar, silahlar ve çok daha fazla şey yeni yılda sizleri bekliyor olacak. Bu yeniliklerin sizi heyecanlandıracağını düşünüyoruz. Fakat geçtiğimiz sene de olduğu gibi sizlerden oyunun genel hali ile ilgili geri dönüşlerinizi bekliyoruz. Buradaki linke gönderebileceğiniz düşüncelerinizi değerlendireceğiz.” açıklaması geldi.

Killing Floor 2 Kış Etkinliği

Oyunu oynayanlar için yada oynamayı düşünenler için 3 senedir düzenli olarak devam eden kış etkinliği bu sene de gerçekleşti. 7 Ocak tarihine kadar da devam edecek.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel