Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Hellblade 2 İle Senua Geri Dönüyor

Ninja Theory tarafından geliştirilen ilk yapımı ile birlikte oyuncuların beğenisini kazanmayı başardı. İkinci oyun ile ilgili olarak aslında The Game Awards 2019 etkinliğine kadar bir sızıntı ortaya çıkmamıştı. The Game Awards etkinliğinin en büyük sürprizlerinden birisi Hellblade 2 oyunu oldu.

Senua’s Saga: Hellblade II

Xbox tarafından yeni oyun duyuruları geleceğini biliyorduk. Tahmin edildiği gibi de yeni duyurular geldi. En büyük sürpriz ise Hellblade 2 oyunu oldu. İlk çıktığı dönemde AA dediğimiz yapımlardan birisi olarak çıkışını gerçekleştirdi. Hikaye odaklı bir yapım olan Hellblade oyunu kısa bir oynanış süresine sahipti. Ama bu kısalığın yanında fiyatı da son derece uygun olarak çıkışını gerçekleştirmişti. Ninja Theory tarafı Hellblade ile birlikte bir risk almayı seçti. Normalden daha uygun bir fiyata oyun çıkardı ve bu oyunun oyuncular tarafından sevilmesini bekledi. Hellblade oyunu Ninja Theory’nin beklentilerini karşılamayı başardı bu sayede de oyunun devam oyununu görüyoruz.

Oyunun duyurusu da çok ilginç bir şekilde gerçekleşti aslında. Xbox’ın Patronu Phil Spencer Xbox Series X’in tanıtımının ardından “şimdi de sizlere çok yetenekli bir ekibin elinden gelen bir oyununun dünya prömiyerini sunmak istiyorum” dedi. Bu sözünün ardından ise Ninja Theory yazısı ekranlarda gözüktü. Farklı bir oyun mu geliyor diye düşündüğümüz sırada Senua’yı tekrardan gördük. İsterseniz bir yayınlanan fragmana göz atalım.

Hellblade 2 Fragman

Senua’s Saga: Hellblade II Trailer

Fragmanda yine bizleri çok sağlam bir yapımın beklediğini söyleyebiliriz. İlk oyunda da olduğu gibi ana karakterimizi canlandıran Melina Juergens yine çok iyi oyunculuk sergilemiş. Oyun ile ilgili beklentilerimiz yüksek. Bakalım daha geliştirilme aşamasının başında olan yapım nasıl bir tarzda karşımıza çıkacak.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel