Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Hearthstone Genişleme Paketi Saviors of Uldum Yayınlandı

Dünya çapında milyonlarca oyuncunun ücretsiz olarak oynadığı Hearthstone oyununa yeni bir genişleme paketi geldi. Gelen bu yeni paket ile birlikte Blizzard Entertainment oyunculara yeni bir keşif macerası sunmaya hazırlanıyor. Glen Saviors of Uldum genişleme paketi içerisinde bir çok yenilik ve keşfedilecek bir macera ile birlikte geliyor.

Yıl boyunca sürecek olan hikayenin ikinci ayağı olan Sviors of Uldum ile birlikte oyuna 135 tane yeni kart eklendi. Aynı zamanda yenilikler sadece bunun ile de sınırlı değil. Oyuna gelen bu yeni güncelleme paketi ile birlikte karşımıza sürpriz bir keşif ekibi de çıkıyor. Aynı zamanda oyunun mekaniklerinde de değişimler söz konusu.

Hearthstone oyununda bildiğiniz üzere strateji çok önemli bir rol oynuyor. Seçtiğiniz kartlar kartların dizilimleri hayati önem taşıyor. Bu önemi bir kat daha arttıracak bir kart dizilimi oyuna eklendi. Aynı zamanda güzel bir hikaye ile de birlikte oyunun tadı daha fazla arttırıldı.

Türkçe Altyazı Fragmanı

Yeni maceramızda oyuncuları tekinsiz mezarlar, efsunlu eşyalar ve insanın kanını donduran tehlikelerle dolu kadim bir uygarlık olan Uldum’un rüzgârlı çöllerinden gelen yeni minyonlar, büyüler ve silahlar sizleri bekliyor olacak.

Elise Starseeker, Brann Bronzebeard, Sir Finley Mrrglton ve Reno Jackson gibi efsane karakterler geri dönüyor. League of Explorers (Kaşifler Birliği) dönüşünü bu yeni genişleme paketi ile birlikte geliyor. Artık daha güçlü Battlecry’ler ile birlikte dönüşlerini yapıyorlar. Tabi bu yeni güçlendirmeyi kullanmak için aynı destede 2 tane olmadığından emin olun yoksa çalışmayabilir.

Gelen genişleme paketinde son derece etkili Musibet (Plague) kartları içermekte. Örnek olarak Plague of Murlocs kartını ele alalım. Oyun alanında bulunan tüm minyoları Hearthstone evreninin sevimli ve agresif olan yaratıklarını Murloc’lara çevirebiliyor. Aynı zamanda da Reborn (Tekrar Doğan) yeteneğine sahip tüm minyolar 1 can ile tekrardan diriliyorlar. Bu da oyuna farklı bir hava katacak gibi gözüküyor.

9 kahraman sınıfının her biri yeni Görev kartlarını kullanıp hedeflere başarıyla ulaştıkları taktirde alternatif bir Kahraman Yeteneği (Hero Power) elde edebiliyor.

Tek Kişilik Hikaye

Aynı zamanda genişleme paketinin önümüzde ki ay yayınlacak tek kişilik macerası Tombs of Terror’de gizemli maceralar devam edecek.

Saviors of Uldum kart paketlerini Hearthstone Arena modunda kazanabileceğiniz gibi diğer Hearthstone paketleriyle aynı fiyata oyun içi mağazadan satın alabilirsiniz. Ayrıca bugünden itibaren 30 Ekim’e kadar oyuna en az bir kez giriş yaparsanız Legendary Quest kartlarından birine ücretsiz sahip olabilirsiniz

Oyunu ücretsiz bir şekilde oynayabilirisiniz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!