Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

HBO ve HBO Max Toplamda 73.8 Milyon Kullanıcıya Ulaşmayı Başardı

WarnerMedia CEO’su Jason Kilar HBO ve HBO Max için yeni detaylar paylaştı. 2021 verilerini paylaşan Kilar 73.8 milyon aboneye ulaştıklarını açıkladı. Bu abone sayısı HBO ve HBO Max için ortak paylaşım. Kilar, Deadline’a 2021 sonu için şirket projeksiyonlarının abone sayısını 73 milyon olarak belirlediğini söyledi.

Kilar 2021 yılının HBO Max için başarılı bir yıl olduğunu açıkladı. WarnerMedia HBO Max’in performansından sonra derece memnun görülüyor. HBO Max’i daha da geliştirmek için çalışmalara devam ediyorlar. Şuan için HBO Max İngiltere, İtalya ve Almanya’da tam olarak yer almıyor. 2024’e kadar Sky ile bir anlaşma yapıldı. İngiltere, İtalya ve Almanya’da yayınları Sky üzerinden yapıyorlar. Tabi bu durum değişiklik gösterebilir. WarnerMedia partnerleri ile konuşacaklarını açıkladı.

HBO Max büyümeye devam ediyor. Dune ve Matrix Resurrections ile daha fazla aboneye ulaşmayı başardı. Peacemaker dizisi ile de bu sayı daha da artacak. Daha giriş yapmadıkları ülkelerde bulunuyor. Mesela Türkiye bunlardan birisi. Daha fazla abone sayısına ulaşacaklardır.

Son olarak HBO Max’in sitesinde sorunlar bulunuyor. Bunun da WarnerMedia’nın farkında olduğunu söyleyelim 2022 yılında bu soruna da odaklanacaklar. Bakalım 100 milyon aboneye ne zaman ulaşacaklar göreceğiz.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel