Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Half Life: Alyx İlk Fragmanı Yayınlandı

Half Life serisine uzun bir aradan sonra yeni bir oyun geliyor. 21. yılına özel olarak yeni bir oyun geliştiriliyor. Ama bu oyun VR oyunu olarak çıkışını yapacak. İlk duyurulduğu dönemde oyunun haberini sizler ile paylaşmıştık. Daha sonra ise oyunun geçtiğimiz günlerde ilk fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragman ile birlikte yeni detaylarda paylaşıldı. Half Life: Alyx ilk fragmanı ise son derece güzel gözüküyor. Ne kadar yeni oyun VR için beklenmese de fena bir yapım olmayacaktır.

Valve tarafı oyunu hikaye odaklı olarak geliştirmiş. Half Life: Alyx ilk fragmanı da bu detayı gösteriyor. Karakterler arası etkileşim çok fazla. Ana karakterimiz olan Alyx son derece konuşkan bir karakter. Gordon gibi sessiz bir karakter değil. Oyunun içerisinde Alyx’in konuşmalarını duyuyoruz.

Anlatılacak olan hikaye ise Half Life ve Half Life 2 arasında geçen süreyi anlatacak. Oyunda Alyx ve Eli Vance’i gezegeni korumak için direnişi kurarken göreceğiz. Hikaye detayları bu şekilde şimdilik.

Half-Life: Alyx Fragman

Yayınlanan fragman ile birlikte oyunun ne zaman çıkacağı da açıklanmış oldu. Fragmanın sonunda G-Man’i de görüyoruz. Half Life’ın gizemli karakteri burada da karşımıza çıkıyor. 2020 yılının Mart ayı içerisinde oyun çıkışını gerçekleştirecek.

Alyx karakteri hakkında bir diğer detay da seslendirmeni ile ilgili oldu. Daha önce karakteri Merle Dandridge seslendirmişti. Bu oyunda ise Wolfenstein II ve Mirror’s Edge: Catalyst gibi oyunlarda da görev yapmış olan Ozioma Akagha tarafından seslendirilecek.

Bizler sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip ederek oyun haberlerden daha hızlı bir şekilde haberdar olabilirsiniz. Twitter ve Facebook üzerinden bizleri takip ederek daha haberlerden anında haberdar olun.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!