Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Grounded Erken Erişim Zamanı Belli Oldu

Dün gece itibari ile Inside Xbox etkinliği düzenlendi. Etkinlik sırasında da Obsidian bir sunum gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen sunum sırasında ise Grounded oyunu ile ilgili olarak yeni bilgilere ulaşmış olduk. Sunum sırasında oyun ile ilgili olarak yeni bilgiler paylaşıldı. Aynı zaman oynanış videosu da paylaşıldı. Grounded erken erişim tarihi ile ilgili bilgide paylaşılmış oldu. Şimdi Obsidian tarafından geliştirilen oyun hakkında paylaşılan bilgilere göz atalım.

Grounded oyunun hikayesi ile başlayalım. Hikayemiz dört küçülmüş çocuğun bahçelerinde geçen maceralarını anlatıyor. Bir taraftan bahçeyi ve kendinizi böceklere karşı savunmaya çalışıyorsunuz. Bir taraftan da tekrar eski halinize dönmek için çalışıyorsunuz. Hikaye detayı bu şekilde. Oyun hem hikaye hemde online mod ile çıkışını gerçekleştirecek.

Oyunun hikaye fragmanı ve oynanış videosu da gerçekleşen Inside Xbox etkinliği sırasında paylaşıldı.

Grounded oyunu Obsidian’ın küçük bir ekibi tarafından geliştiriliyor. Bu bilgiyi verme sebebimiz ise Obsidian’dan bir RPG oyun bekliyor olmamızdan kaynaklanıyor. Grounded duyurulduğu zaman çok sevindirici bir ortam olmadı. Bunun sebebi de stüdyodan bu tarz bir oyun beklenmediği içindi. Ama Obsidian büyük yapımının çalışmalarına devam ediyor. Bu oyun kendi içlerinde bulunan küçük bir stüdyo tarafından geliştiriliyor. Bu bilgiyi de verelim.

Şimdi gelelim Grounded erken erişim tarihinin ne olduğuna:

Grounded oyunu 4 ay gibi bir süre sonra Steam ve Xbox Game Preview’de erken erişim sürecine giriş yapacak. 28 Temmuz tarihinde erken erişime açılacak olan yapıma Game Pass üyeleri ilk günden erişim sağlayabilecek. Tüm Xbox oyunlarında olduğu gibi Grounded’de de aynı durum söz konusu.

Son söz olarak da ne kadar küçük bir stüdyo tarafından geliştirilen yapım olsa da son derece güzel görülen bir oyun olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Umarız beklentilerin üzerinde bir oyun olarak çıkışını gerçekleştirir.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!