Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Ghost Recon: Breakpoint, Yeni Güncellemesi Ertelendi

Ghost Recon: Breakpoint bildiğiniz gibi istenilen çıkışını gerçekleştirememiş yapımlardan birisi. Çıkışından sonra olumlu bir geri dönüş almayı başaramadı. Daha doğrusu Ubisoft tarafı için mali başarısızlık olarak görüldüğü açıklandı. Bu olaylardan sonra ise Ubisoft oyunu toparlama çabasına girişmeye başladı. Oyuna olan desteğine devam eden Fransız firma Ghost Recon: Breakpoint yeni güncellemesi ertelendi haberini yayınladı. Büyük çaplı bir güncelleme olacak olan bu yenilik normal şartlarda Şubat ayı içerisinde çıkması bekleniyordu. Şimdi ise Bahar 2020 dönemine ertelendi.

“Immersive Mode” adı verilen bu güncelleme ile birlikte oyun daha farklı bir hale getirilecek aslında. Kısaca özetlemek gerekirse Ubisoft oyunu oyuncuların sevdiği bir hale getirmeye çalışacak. Ubisoft bu güncellemeye büyük önem veriyor ve eksiksiz olması için de çalışmalarına biraz daha devam etmesi gerekiyor. Ubiosft, bu güncellemenin, çıktığı zaman güzel bir deneyim sunacağı iddiasında. Bu güncellemeyle birlikte mühendis sınıfı da geliyor.

Ghost Recon: Breakpoint, Yeni Güncellemesi Erteleme Açıklaması

“Yeni mod ile hedefimiz, oyuna etkili, sağlam bir güncelleme yapmak. Bunun için, sizlerden gelen geri bildirimleri hareket noktası olarak kullanıyoruz. Bu mod; topluluk araştırması, topluluk yöneticilerimiz tarafından derlenen gözlemleriniz, Delta Company ile yapılan çalıştaylar ve kapsamlı testler üzerine inşa edilen bir mod. Ghost Recon Breakpoint deneyiminizi temelden değiştirecek bir deneyim oluşturma sürecindeyiz.” şeklinde oldu.

Oyun dediğimiz gibi sıkıntılı bir süreç yaşıyor. Ubisoft getireceği bu yeni güncelleme ile birlikte oyunu toparlayacağına inanıyor. 5 Mart tarihinde gelecek olan bu yeni güncelleme ile ilgili detaylı bilgi paylaşılacak. Hep birlikte gelecek bu mod güncellemesini bekliyoruz.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizleri Takip Etmeyi Unutmayın  👍

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!