Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Ghost of Tsushima Oynanış Videosu Yayınlandı

Dün gece vakitlerinde PlayStation, State of Play etkinliği gerçekleştirdi. Etkinlik sırasında ise Ghost of Tsushima oynanış videosu yayınlandı. Oynanış videosu ile birlikte oyun hakkında yeni detayları da görmüş olduk. Elimizde gelecek olan oyun hakkında daha fazla bilgi bulunuyor. Ghost of Tsushima oynanışı kendisine hayran bırakacak gibi duruyor.

Ghost of Tsushima Oynanış Videosu

Video, oyunun keşif kısmı ile başlıyor. Sonrasında kahramanımız Jin’in çatışmalara farklı yaklaşımlarını, savaşçı ve hayalet stillerini, farklı silah kullanımlarını görüyoruz. Jin hakkında detaylar gösterildi. Aynı zamanda karakter özelleştirme kısmını da görmüş olduk. Bunlar haricinde şahane manzaraları da tekrar gördük.

Ghost of Tsushima oyunu ilk gösterildiği zamandan bu yana görsel olarak beni etkilemiş oyunlar arasında bulunuyor. Manzara olarak şahane iş çıkardıklarını söylememiz gerekiyor. Sucker Punch yaptığı iş için iyi uğraşıyor gibi duruyor. Oynanış videosu içerisinde de manzaralar ve grafikler dikkat çekiyor. Rüzgar, dumanlar, doğa detayları çok hoş duruyor.

Şahane bir oynanış videosu ile karşımıza çıktılar. Sucker Punch karşımıza güzel bir oyun çıkaracaklarını her seferinde gösteriyor. Gördüklerimiz gibi bir oyun karşımızda olacak. Umarız uzun zaman dillerden düşmeyen ve devamı gelecek olan bir seri başlangıcı oyun olarak karşımıza çıkar. Merakla oyunun çıkmasını bekliyoruz.

17 Temmuz tarihinde oyun PlayStation 4 özel olarak çıkışını gerçekleştirecek.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!