Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Ghost of Tsushima Müttefik İlişkileri Nasıl Olacak?

Ghost of Tsushima ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Gelen yeni bilgiler ise oyunun içerisinde bulunan müttefiklerimiz ile ilgili oldu. Bu sene içerisinde çıkışını yapacak olan oyun 26 Haziran tarihinde PlayStation 4 özel olarak çıkacak. (Eğer erteleme haberi gelemezse.) Oyun Sucker Punch tarafından geliştiriliyor. Büyük merak ile beklenen hakkında yeni bilgiler geldikçe sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz. Şimdi sizleri ile paylaşacağımız bilgiler Ghost of Tsushima müttefik ilişkileri ile ilgili olacak.

Ghost of Tsushima müttefik ilişkileri

Reddit’te Hunbbel rumuzlu kullanıcı tarafından paylaşılan bir bilgiye göre Official PlayStation Magazine Mart sayısında oyun hakkında bazı ilginç detaylar verilmiş. Bu detaylardan birisi, kahramanımız Jin’in davranışlarının, müttefikleri tarafından kendisine karşı nasıl bir yaklaşım sergileneceğini etkileyecek olması.

Oyunda bildiğiniz gibi Jin isimli bir karakteri canlandıracağız. Bu karakterimiz oyunda şehrini korumaya çalışan bir ninja olarak karşımıza çıkıyor. Moğol saldırılarına karşı savunmalar yapacağız. Aynı zamanda saldırılarda da bulunacağız. Bu saldırı ve savunmalar sırasında ise müttefiklere ihtiyacımız bulunuyor. Bu müttefiklerimiz ile de iyi geçinmek gerekiyor. Jin’in hareketlerine göre müttefikler ile ters düşebilirsiniz.

Bu ters düşmenin boyutu ise kılıçlı mücadeleye kadar gidiyor. Bu söz konusu olduğu zamanda müttefikleriniz ile karşılaşmanız gereken zamanlarda oyunun içerisinde bulunacak. Bu özelliği ile de ilginç bir oyun bizleri bekliyor olacak. Daha önceden bunu destekleyen bir kısım görmüştük aslında.

Ghost of Tsushima Gizlilik

Paylaşılan bir diğer detaylardan birisi de saldırı kısımlarıyla ilgili oldu. Jin ile birlikte isterseniz düşmana direkt olarak saldırabilirsiniz. Bu seçeneklerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. İsterseniz de tam bir ninja gibi hareket edebilirsiniz. Gizliliği tercih ettiğimizde farklı araçlara erişimimiz olacak. Bu ekipmanlara örnek olarak duman bombaları, ateşli oklar ve kanca verilmiş örneğin. Iaijutsu hareketiyle düşmanı tek hamlede öldürebilecekmişiz.

Açıklanan detaylar şimdilik bunlar. İlerleyen süre de yeni bilgiler gelmeye devam edecektir. Açıklamalar ile birlikte oyuna olan beklentim artmaya devam etti. Umarız çıkış tarihinde bir ertelenme olmaz ve 26 Haziran tarihinde oyuna erişim sağlayabiliriz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!