Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Generation Zero Pazartesi Gününe Kadar Ücretsiz

Yeni bir ücretsiz oyun ile daha karşınızdayız. Bu sefer sürekli bir ücretsiz oyun ile değil kısa süreli ücretsiz oyun karşınızda. Bu dönemde çok fazla ücretsiz oyun veriliyor. Pandemi döneminde ücretsiz oyunlar ile biraz daha geçilebilir dönem oluyor. Bu yüzden de ücretsiz oyunlar vakit geçirmek için iyi bir fırsat oluyor. Bu sefer ücretsiz oyunlar Steam’dan geliyor. Generation Zero hafta başına kadar ücretsiz olarak sunulacak. Hafta sonunda erişime açık olacak olan oyun Pazartesi gününe kadar oynanabilir olacak.

Systemic Reaction tarafından geliştirilen oyun bir hayatta kalma oyunu. Oyun İsveç’te geçiyor ve dünya robot ordu tarafından istila edilmiş durumda. Sizlerde orduya karşı hem savunma hemde saldırı savaşı gerçekleştiriyorsunuz ve hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Uzun süreli oynanabilecek bir oyun.

Steam’da hafta sonundan pazartesi gününe kadar ücretsiz olarak erişilebilir olacak. Oyunu oynadıktan sonra beğendiniz ve almak istediniz. O zamanda karşınıza %60’lık bir indirim gelecek. O sırada oyunu satın alabilirsiniz.

Oyun hakkında da son detayları paylaşalım. İlk çıktığı dönemde çok fazla talep gören bir oyun değildi. İncelemelerine bir göz atabilirsiniz. Daha sonra ise gelen güncellemeler ve yenilikler ile ilk dönem çıkışını unutturdu. Bu sayede de oyun toparlandı diyebiliriz. Yine incelemelerden de gördüğünüz gibi son yapılan incelemeler son derece olumlu görülüyor.

Steam’dan oyunu temin etmeyi unutmayın 🙂

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel