Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Gabe Newell: Steam Oyunları Konsollara Gelebilir

Steam’ın kurucusu ve icra başkanı olan Gabe Newell’den beklenmedik bir açıklama geldi. Gabe Newell pandemi sürecinde Yeni Zelanda’da kaldı. Hala Yeni Zelanda’da yaşamaya devam ediyor. Yeni Zelanda’da kaldığı süre içinde de röportajlara ve konuşmalara katılmayı ihmal etmedi. Bu hafta Auckland, Sancta Maria Koleji’nde bir konuşma yaptı. Konuşma sırasında da Steam oyunlarının konsollara gelebileceğini ima etti.

Konuşma sırasında bir öğrenci Steam’in oyunları konsollara taşıyıp taşımayacağını sordu. Newell, “Bunun hakkında daha iyi bir fikre sahip olacaksın. bu yılın sonu.” dedi. Yıl sonuna doğru daha fazla detay gelecektir. Tabi bu açıklama bazı soru işaretlerini de beraberinde getirdi.

Bu noktada Steam’ın özel oyunları mı konsollara gelecek. Yoksa konsollar için farklı bir sistem mi gelecek belli değil. Henüz konu hakkında açıklama gelmedi. Yıl sonunda daha fazla detay görebiliriz. Steam’ın konsollar için tam planı nedir bilemiyoruz ama kesinlikle konsollar tarafında bir planı olduğu kesin. Gabe Newell’ın açıklamaları bunu gösteriyor.

Steam ve konsollar arasında VR anlaşmasıda yapılabilir. Half Life: Alyx konsollara gelebilir. Nasıl olacağını gerçekten merak ediyoruz. Yıl sonunda detayları göreceğiz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel