Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Frontier, Warhammer Age of Sigmar Oyunu Geliştirecek

 Frontier Developments, Games Workshop arasında bir anlaşma sağlandı. Frontier Developments, Warhammer Age of Sigmar minyatür oyununu geliştirecek. Lisans anlaşma taraflar tarafından sağlandı. Bu detay ile birlikte yeni bir minyatür gerçek zamanlı strateji geri gelecek. Kısa bir süre için planlanmış detay olmadığını sizler ile paylaşalım. Oyunun çıkış tarihi 2023 olarak planlanmış durumda. Oyun çıkışını hem PC, hemde konsollar için gerçekleştirecek.

Frontier Developments CEO’su, Elite ve Frontier serilerinin yaratıcısı David Braben oyunun 2023 mali yılı için planlandığını duyurdu. Braben, Games Workshop’tan bu lisansın alındığını duyurmaktan büyük memnuniyet duyduğunu ve İngiltere’nin iki önemli firmasının yeni bir projede bir araya gelmesinin son derece heyecan verici olduğunu belirtmiş.

2023 yılında gelecek olan Warhammer Age of Sigmar oyununun bu kadar erken duyurulmasının sebebi ise şundan kaynaklanıyor. Oyunculara oyunun geliştiriliyor müjdesini vermekten kaynaklanmıyor. Daha çok yatırımcılar için yapılmış bir duyuru olduğunu belirtelim.

Age of Sigmar oyunun da dört fraksiyon bulunuyor: Order (Düzen), Chaos (Kaos), Death (Ölüm) ve Destruction (Yıkım). Bu fonksiyonları bir gerçek zamanlı strateji türünde bir arada göreceğiz. Bakalım nasıl bir etki yaratacak. 3 yıl gibi bir süre oyun geliştirilecek. 2023 yılında da bizlerle birlikte olacak.

Age of Sigmar oyununun aslında bir masa oyunu olduğunu bilmeyenler için söyleyelim. Oyun şimdi karşımıza bu sayede GZS olarak gelecek. 2023 yılında çıkması uzun bir geliştirilme sürecine sahip olacağını gösteriyor. Bu da karşımıza kaliteli bir oyunun geleceğini gösteriyor. Umarız kutu oyunu ile sağlanan başarı PC ve konsol oyunu ile de devam ettirilir. Fonksiyonu bol bir oyun karşımızda olacak.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel