Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Fortnite’a Eklenen İkinci Marvel Kostümü: Star Lord

Marvel ve Fortnite arasında olan işbirliği güzel bir şekilde devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Fortnite’ta Endgame etkinliği başlamıştı. Thanos ve ordusuna karşı Fortnite adasını korumaya çalışıyorduk. Bu gelen mod ile birlikte bir de oyuna Avengers karakterleri eklenmeye başladı. İlk olarak Black Widow şimdi ise Fortnite’a eklenen ikinci Marvel kostümü Star Lord oldu.

Twitter üzerinden duyurulan yeni kostüm ve dansı ile ilgili detaylar paylaşıldı. Oyuna daha fazla Marvel karakteri de eklenecek. Yakın bir zaman içerisinde hepsini göreceğimizi düşünüyoruz.

Star-Lord’un kostüm paketi 1500 V-Bucks’a satışta. İlk Guardians of the Galaxy filmindeki Dance Off Emote’u 500 V-Bucks’a, Guardians of the Galaxy ekibinin gemisi Milano glider’ı ise 1200 V-Bucks’a satılıyor.

Star-Lord Kostüm ve Dansı

Fortnite – Marvel İşbirliği

Marvel sinematik evreninin ne kadar güçlü olduğunu biliyoruz. Aynı zamanda son çıkan Endgame filmi ile birlikte işler çok farklı bir noktaya evrildi. Epic Games tarafı da bu boşluğu iyi değerlendirdi ve İnfinity War filmi ile Avengers’ı Fortnite’a getirdi.

İlk olarak Thanos modu geldi. Oyuna farklı bir dinamik kattı. Oyuna eklenen bu mod ile birlikte gelecek sene ne gelecek diye beklemeye başladık. Bu sene de Fortnite ve Marvel bizleri şaşırtmadı.

Gelen Thanos modundan sonra oyuncular Avengers ile oyun oynamak istiyorlardı. Epic Games oyunculara bu fırsatı verdi. İlk olarak Thanos ve ordusuna karşı bir “Endgame” modu geldi. Daha sonra ise ilk Avengers karkateri olan Black Widow oyuna dahil edildi. Fortnite’a eklenen ikinci Marvel karakteri ise Star Lord oldu.

Dediğimiz gibi mod hala devam ediyor. Bunlar ile birlikte Marvel karakterleri de oyuna eklenmeye devam edecek.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!