Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Fortnite Balıkçılık Turnuvası Başlıyor

Fortnite evrenine bildiğiniz üzere yeni sezon ile birlikte balık tutma mekaniği eklenmişti. Epic Games’te bu yeni mekaniği bir etkinliğe çevirdi. Gelen yeni etkinlik ile birlikte oyunda çatışmalara kısa bir ara veriliyor. Çatışma yerine balık tutma yerini alacak. Bu gelen özellik ile sakin bir şekilde balık tutmaya başlayacağız. Epic Games Triggerfish isimli firmanın sponsorluğu ile birlikte bir Fortnite balıkçılık turnuvası düzenledi.

25 Kasım tarihine kadar sürece olan turnuva bugün saat 16:00 itibari ile başlıyor. 25 Kasım saat 04:00’da da etkinlik son bulacak. Fortnite balıkçılık turnuvası içerisinde neler olacak. Kurallar neler detaylara geçelim.

Balıkçılık Turnuvası

Turnuvanın kuralları ise son derece basit. Oltalarınızı alın ve balık tutmaya başlayın. Epic Games’in resmi sitesi üzerinden gelen açıklamaya göre zıpkın ile tutulan balıklar sayılmayacak. Sadece oltalarınız ile tuttuğunuz balıklar geçerli sayılacak. 4 farklı kategoride oyunda yarışılacak. Bu 4 kategorinin her birisinin birer kazananı olacak. Aynı zamanda turnuva bölgesel olacak. Her bölgeden en fazla 4 kazanan çıkacak.

Kazananlara özel isimleri yazılı “Lama Kupa”lardan verilecek. Her kategoriden en özel balıkları tutanlar çeşitli ödüllere sahip olacak. Bu sayede de birinciler belirlenecek. Sizlerde oltalarınızı hazırlayın. Önünüzde 3 gün balık tutmak için fırsat bulunuyor. Sizde turnuvayı kazanan isimlerden birisi olabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi alabilmek için bağlantıda bulunan linke tıklayınız. Linke tıklayarak daha fazla detaya ulaşabilirsiniz. Son olarak da sizlere önemli bir dipnot verelim ödülleri alabilmek için hesabınızın 2 faktörlü koruma sistemini de açmanız gerekiyor.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!