Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

For Honor Yeni Kahramanın Irkı: Jormungandr Olacak

Ubisoft tarafından geliştirilen ve 3. yılının 3. sezonuna özel olarak çıkarılacak olan yeni karakter kısa bir video ile tanıtımı yapıldı. Gelecek olan yeni karakter ile ilgili olarak tam detaylar önümüzdeki günlerde gelecek. Şimdi gelen bilgiler ise yayınlanan fragman ışığında devam ediyor. Fragman haricinde yeni gelen bilgi ise For Honor karakterinin ırkı oldu. Jormungandr ırkına sahip olacak olan karakter dünyadan güçleri temizlemek için geliyor.

For Honor oyunu ilk çıktığı günde oyuncular tarafından beğenilmişti ama ilerleyen dönemler içerisinde tekrar eden yapısı yüzünden oyuncu kaybetmeye başladı. Özellikle de online tabanlı bir olmasına rağmen çok istenileni tam olarak vermemişti. yakın dövüş oyunu olarak çok iyi bir dövüş sistemine sahip olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Ubisoft oyunları daha sonradan farklı bir hale getirmeyi ve oyuncuların beğenisini kazanmayı başarmış olan bir firma. Bunun en büyük örneği de Rainbow Six Siege oyunu oldu. For Honor oyunu da ilerleyen dönemlerde oyuncular tarafından daha fazla tercih edilen bir oyun haline gelebilir. Ubisoft’un desteği devam ediyor.

Gelelim Fragmana ve Yeni Karakter Hulda’ya

Foe Honor’un tüm karakterleri kadın ve erkek olarak çıkartıyor. Her karakterin kadın ve erkek cinsiyetleri bulunuyor. Yeni kadın karakterin tanıtımı yapıldı. Hulda cesetlerle dolu bir yığının üzerinde elinde çekici ile geliyor. Ragnarok gelmeden tüm güçsüzleri ortadan kaldırmak için ant içmiş. Özellikle de fragmanın sonuna doğru bulutların arasında çıkan mistik yılan çok ince bir detay olmuş. Kırmızı şimşekler arasında bulunan Hulda’da oldukça karizmatik görünüyor.

Karakter hakkında dediğimiz gibi çok fazla bilgi sahibi değiliz. Nasıl bir yapıya ve oynanışa sahip olacağını bilmiyoruz. Oyunun 3. sezonu, 1 Ağustos akşamı Türkiye saati ile 22:00’da erişime açılacak. Her zaman olduğu gibi karakterlere ilk erişim “Year 3 Pass” kullanıcılarına açılacak. 8 Ağustos’ta ise karakterleri 15.000 çeliğe satın alabileceksiniz.

Ubisoft, Jormungandr ırkını yarın saat 19:00’da Twitch üzerinden düzenlenecek Warrior’s Den programında detaylandıracak.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!