Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Final Fantasy 7 Remake, Nisan Ayına Ertelendi

Square Enix tarafından gelen açıklamalar oyuncuları biraz üzmeyi başardı. İlk olarak Crystal Dynamics tarafından geliştirilen Marvel’s Avengers oyununun ertelendiği açıklandı. Daha sonra ise diğer oyundan daha fazla merak ile beklenen Final Fantasy 7 Remake nisan ayına ertelendi açıklaması geldi. Final Fantasy VII’nin Remake oyunu olarak çıkışını yapacak olan yapım büyük merakla bekleniyor. Oyunun çıkışı son bir kaç yıldır uzadıkça uzuyor. Ama sanırım Nisan ayı bunun sonu olacak gibi duruyor.

Final Fantasy VII Remake Nisan’da Geliyor

Oyunun gelişim süreci çok uzun olmayı başardı. Bu yüzdende oyun hakkında gelen erteleme açıklamaları hayranlarını kırmayı başarıyor. Dediğimiz gibi çıkış hikayesi değişik bir hal almayı başardı. Bunun ana sebeplerinden birisi sıfırdan bir oyun yapmaktan kaynaklanıyor.

FF 7 Remake oyunu sıfırdan bir yeniden yapım olarak karşımıza çıkacak. Orijinal oyunda gördüğümüz oynanıştan ve karakter tasarımlarından tamamen farklı olacak. Gerçek zamanlı bir dövüş sistemi ile karşımıza çıkacak olan oyunda, karakterler de son derece özenle hazırlanıyor.

Sıfırdan bir yapım olarak çıkmasından dolayı da oyunun gelişim sürecinin uzaması son derece anlaşılır bir durum olarak bakılıyor. Çünkü Square Enix ve oyunun yapımcısı Yoshinori Kitase geliştirdikleri oyunu yeniden yapım olayına farklı bir boyut kazandırma peşindeler. Umarız bu iki üç haftalık gecikme son olur.

Geliştirme ekibi adına oyunun yapımcısı Yoshinori Kitase imzalı olarak yapılan paylaşımda, pek çok kişinin oyunu dört gözle beklediğinin farkında oldukları ifade edilirken, ekibin vizyonuna ve oyunun hayranlarının beklentisini karşılayacak bir kaliteye sahip bir oyun çıkarabilmek adına oyunu 10 Nisan’a erteledikleri belirtiliyor.

Gelen haberler ile birlikte ve Yoshinori Kitase taraıfndan gelen açıklamalar ile birlikte Final Fantasy 7 Remake oyunu resmi olarak ertelendi. Bu erteleme ile birlikte bir ay sonra karşımıza daha iyi ve son hali hazır bir oyun gelecek diye umuyoruz.

Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Etmeyi Unutmayın

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel