Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

FIFA’ya Rakip Yeni Futbol Oyunu Geliyor! UFL Futbol Oyunu Duyuruldu

Spor oyunları arasında en çok oynanan futbol oyunları oluyor. Futbol oyunu denildiği zaman ise akıllara direkt olarak FIFA gelmeye başlandı. Bunun nedeni ise artık FIFA’ya rakip bir futbol oyunu yok diyebiliriz. Bir zamanlar PES en büyük rakibiydi ama Konami’nin yeni politikası sonrasında futbol oyunları tamamen FIFA’ya kaldı. Şimdi ise UFL adında yeni bir rakip geliyor.

EA, FIFA ile futbol oyunlarını tekeline aldı. FIFA’nın en önemli modu ise Ultimate Team, genel olarak FIFA’yı oynayacaklar olan bu mod için oyunu alıyor. Şimdi ise bu Ultiimate Team’a UFL yeni rakip olarak geliyor.

UFL, Strikerz isimli Belarus merkezli bir firma tarafından geliştiriliyor. Oyun için bir etkinlik düzenlendi ve detaylandırıldı. İlk olarak oyun ücretsiz olarak çıkışını gerçekleştirecek. Unreal Engine ile geliştirilen oyun PR çalışmalarına da başlamış. Cristiano Ronaldo ile anlaşma sağlamışlar. Bunun yanında birkaç futbol takımı ile de anlaşmalar yapılmış.

Bu futbol takımları içerisinde ülkemizden de bir temsilci bulunuyor. Oyunun anlaşma yaptığı takımlar şu şekilde, West Ham United, Celtic, Glasgow Rangers, Shakhtar Donetsk ve ülkemizden Beşiktaş bulunuyor. Tüm takımlara ve detaylara bakmak için 19 dakikalık etkinlik videosuna göz atabilirsiniz.

Oyunun bu sene içerisinde çıkması bekleniyor. Burada ufak bir uyarıda da bulunmak gerekiyor. UFL ücretsiz ve online temelli bir oyun olarak çıkışını yapacak. PES’in de e-Football adı ile aynı yoldan gittiğini belirtmemiz gerekiyor. Bakalım oyun bizlere neler sunacak göreceğiz. Oyun hakkında yeni detaylar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!