Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Far Cry 6 İlk Ek Paketi Vaas: Insanity Olacak

Far Cry 6 çıkmadan önce ikonik kötü karakterlerin oyuna geleceği açıklanmıştı. İkonik kötüleri Far Cry 6’da oynayabileceğimiz açıklanmıştı. Ama oyuna ve hikayesine nasıl dahil edileceği merak edilmeye başlandı. Ubisoft ise bu meraklarımızı giderdi diyebiliriz. Season Pass içerikleri ile birlikte ikonik kötüler oyuna eklenecek. İlk olarak ise Vaas: Insanity 16 Kasım’da oyuna eklecek.

Far Cry 6 Season Pass Fragmanı

Ücretli olarak sunulacak olan bu içerikler sıra ile oyuna eklecek. Far Cry serisinin ikonik kötüleri Far Cry 6’ya gelecek. Vaas Montenegro, Pagan Min ve Joseph Seed’e odaklanan ek paketler olacak. Bu sefer düşman olarak karşımızda değil bizzat karakteri yöneteceğiz. Vaas: Insanity; rogue-lite benzeri bir oynanış sunacak, oyuna “tek tabanca” başlayacağız, sonrasında yeni silahlar ve güçlendirmeler bulup devam etmeye çalışacağız. Diğer ek paketler de aynı şekilde mi olacak henüz bilmiyoruz.

Vaas: Insanity, 16 Kasım’dan itibaren oynanabilir olacak. Sonraki 2 ek paket Pagan: Control ve Joseph: Collapse ise sırasıyla Ocak 2022 ve Mart 2022’de gelecek.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!