Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Far Cry 6 Hile Listesi

Far Cry 6, Hikaye modun da oynarken bile yenmesi zor bir oyun olabilir. Birçok havasavar silahı, düşman kontrol noktaları ve diğer etkenler nedeni ile Yara’nın etrafında hareket etmek zordur. Neyse ki, oyuncuların oyunu kolaylaştırmak için kullanabileceği bir dizi “hile” var. İşte Far Cry 6 Hile Listesi.

Far Cry 6 , Story zorluk modunu oynarken bile yenmesi zor bir oyun olabilir. Birçok havasavar silahı, düşman kontrol noktaları ve diğer rahatsızlıklar nedeniyle Yara’nın etrafında hareket etmek oldukça zordur. Neyse ki, oyuncuların oyunu kolaylaştırmak için kullanabileceği bir dizi “hile” var. İşte Far Cry 6 hile listesi.

Far Cry 6 Hileleri ve Hile Kodları Var Mı?

Oyuncuların düşman ana hatlarını ve eşya alımlarını görmelerini sağlayan Far Cry 6 hileleri var. Bu, düşmanları ve etkileşimli nesneleri tespit etmeyi kolaylaştırır.

Oyunun erişilebilirlik seçenekleri öncelikle engelli insanlara yardım etmeyi hedefliyor olsa bile, ayrıca Far Cry 6’yı kolaylaştırmak ve hileleri açmak için kullanılır.

Tüm Far Cry 6 Hileleri

Cry
 • Gelişmiş Vizyon – Düşmanlar
  • Düşman savaşçıların çevresini belirlemek için Görüş menüsündeki “Düşman Anahattı” seçeneğini etkinleştirin. Bu onların fark edilmesini çok daha kolay hale getirir. Ayrıca vesikalık çekimleri sıraya koymayı da kolaylaştırır.
 • Gelişmiş Vizyon – Manyetikler
  • Daha kolay alabileceğiniz eşyaları görmek için Vizyon menüsündeki “Alım Anahattı” seçeneğini etkinleştirin. Bu, oyuncunun toplayabileceği ortamdaki tüm nesneleri vurgulayacaktır. Bu, koleksiyon ve cephane de dahil olmak üzere bir bölgedeki tüm eşyaları alma şansınızı büyük ölçüde artıracaktır.
 • Reticle Sway’i devre dışı bırak
  • Vizyon seçenekleri altında Reticle Sway’i kapatarak nişan almayı kolaylaştırın. Bu, çekimleri sıraya koymayı kolaylaştıracaktır.
 • “Otomatik nişan alma”
  • “Amacını Kilitle”yi etkinleştirmek ve Görüş menüsünde “Kilitlenme Süresini” 100’e ayarlamak gibi nişan alma yardımları, düşmanları görüş alanınızda tutmayı çok daha kolay hale getirecektir.
 • Sabit Kamera
  • Çok sayıda patlamanın olduğu araba kovalamacaları ve silahlı çatışmalar gibi yoğun karşılaşmalarda görmeyi kolaylaştırmak için Görüş menüsünde “Kamera Sarsıntıları”nı devre dışı bırakın.
 • Zehir ve Sarhoş etkilerine karşı Bağışıklık
  • Vizyon menüsündeki efektleri devre dışı bırakmak, karakterlerinizin zehirlendiği veya sarhoş olduğu durumlarla başa çıkmayı çok daha kolay hale getirecektir.

Diğer Far Cry 6 lansman günü kapsamı, tüm hikaye görevlerinin tam listesini içerir . Oyunu bitirmek için oyuncuların tamamlaması gereken çok sayıda Operasyona bir göz atın.

O sinir bozucu helikopterleri ve tankları nasıl daha kolay yere indireceğinizi mi merak ediyorsunuz? İşte bazı yararlı ipuçları .

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!