Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Eski Witcher 3 Yapımcısından Yeni Strateji Oyunu Geliyor: Gord

The Witcher 3’ün sanat yapımcısı olan Stan Just yeni bir stüdyo kurmuştu. Covenant.dev ismi ile kurulan stüdyo ilk oyunu için hazırlıklarını tamamladı. Karanlık fantezi türünde olacak olan Gord adı ile çıkışını yapacak. Hatta geliştirici ekip oyun için Team 17 ile de anlaşma sağladı.

Gord strateji türünde çıkışını gerçekleştirecek. Slav mitlerinden beslenen bir hikaye karşımızda olacak. Oyunda rolünüz kral vekilharcı olacaksınız ve yaban diyarları fethetmek için yola çıkacaksınız. Oyun tarz olarak Rimworld ve Frostpunk tarzında olacak. Oyunda hem bir yerleşke yapmanız gerekecek hemde yabani yaşamda hayatta kalmaya çalışacaksınız. Düşmanlarınız arasında Slav mitolojisinden canlılarda olacak.

Oyunda yapılacak tüm işler sadece fiziksel olarak sınırlı değil. Aynı zamanda zihinsel orefahlarla da ilgilenmeniz gerekiyor.

Gord’un en güçlü yanlarından birisi de “Burden” sistemi olacak. Bu sistem yaşanan kötü olayların tramvası kalıcı olacak. Zihinsel olarak etkilendiği için hayatın gerçekleri oyunda olacak.

Covenant.dev, aralarında CD Projekt RED, 11 bit Studios ve Flying Wild Hog’dan da eski çalışanların olduğu 24 kişilik bir geliştirici ekip.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!