Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Epic, Geliştiricilere Çapraz Platform Desteği Sunacak

Epic Games’den yeni bir ücretsiz hamle daha geldi. Geliştiriciler için güzel bir hizmeti Epic Games sunmaya hazırlanıyor. Geliştiriciler için en önemli olaylardan birisi de çapraz platform desteği oluyor. Online oyunlarda aranan özelliklerden birisi de bu aslında. Bunu en iyi başaran oyunlardan birisi de Fortnite. Epic Games’de Fortnite’da yaptığını size sunuyor. Yani Epic geliştiricilere çapraz platform desteği sunacak hemde ücretsiz olarak.

Bu Sistem Nasıl Çalışıyor?

Epic Online Services ismindeki bu servis, geliştiricilerin hesap girişlerinden başarımlara, liderlik tablolarına kadar tüm online özellikleri oyunları entegre edebilmelerini sağlayacak. Geliştiricilerin bu servisi kullanmak için Unreal Engine kullanmasına veya oyunlarının Epic Game Store’da yer almasına da gerek yok. Bu durum en kritik noktadan birisi. Çünkü servis “tüm motorlarda, tüm mağazalarda ve tüm hesap servislerinde ücretsiz olarak kullanılacak” şekilde sunuyor.

“Çapraz platform hesapları, bağlantı ekranları, arkadaş listeleri” gibi hesap servisleri de sistemde mevcut. Geliştirici stüdyolar bu özelliklerden istedikleri seçip kullanabilecek.

Bu destek sayesinde de geliştiriciler artık PC, Android, PlayStation, Xbox, Nintendo ve İos için kullanabileceksiniz. Epic Games geliştiricilere ücretsiz olarak kapsamlı bir çapraz platform desteği sunacak. Artık çapraz platform desteği için geliştiricilerin elinde bir hizmet daha bulunacak.

Epic Games yaptığı hamleler ile birlikte ilerleyen süre içerisinde de adından sıkça bahsetmeye devam edecek. Hem oyuncular için hemde geliştiriciler için hamleler yapmaya devam ediyor. Unreal Engine hizmetini de ücretsiz olarak sunmaya devam ediyor.

Bu destek sunumu Unreal Engine kullanıcılarına özel olmayacak. Bu çapraz platform desteği içerisinde bir çok özellik bulunuyor. Sadece çapraz platform desteği ile sınırlı değil. İçerisinde bulunan bir çok özelliği inceleyip kullanabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel