Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Elden Ring Sadece Bir Oyun İle Sınırlı Kalmayacak

From Software tarafından geliştirilen ve 21 Ocak 2022 tarihinde çıkışını yapacak Elden Ring hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Bandai Namco tarafından yayınlanacak olan yapım sadece bir oyun ile sınırlı kalmayacak. Namco, Elden Ring serisini sadece video oyunlarının ötesine genişletmeyi planlıyor.

Bandai Namco web sitesinde, şirket CEO’su Yasuo Miyakawa, Elden Ring’in diğer ortamlara yayılma potansiyeli hakkında yorum yaptı. Elden Ring’i sadece bir oyun olarak değil, bu oyunun dünya görüşünü ve cazibesini dünyanın dört bir yanındaki hayranlarımıza ulaştırmak için çeşitli diğer alanlarda geliştirmeye devam edeceğiz. Desteklerinizin devamını bekliyoruz.” dedi.

Bandai Namco Elden Ring’i sadece bir oyun olarak kalmasını istemiyor. Çünkü oyunun dünyası ve hikayesi güçlü kalemler tarafından ele alındı. Hidetaka Miyazaki ve George R. R. Martin tarafından oluşturulan dünya sadece oyun ile sınırlı kalmayacak.

İlerleyen dönemler ile birlikte Elden Ring başlığı altında filmler, diziler yada animasyonlar görebiliriz. Henüz net bir açıklama gelmedi ama Elden Ring farklı tarzlarda da karşımızda olacak.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!