Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

EG7’nin İlk Oyunu EvilvEvil Tanıtım

Eğlence ve oyun sektöründe yeni ürünler üretmek için EG7 adında bir kuruluş kuruldu. Bu firma kendi bünyesi içerisinde bir çok oyun firması barındırıyor. Bunlar Antimatter Games, Petrol Advertising, Sold Out Publishing gibi firmalar. Bu firmalar ile birlikte eğlence ve oyun sektörü için yeni ürünler üretecekler. Üretecekleri ilk ürün ise EvilvEvil olacak. Tanıtım fragmanı yayınlanan oyunun detayları ilerleyen dönemde gelecek.

EvilvEvil oyunun yayınlanan fragmanı son derece ilginç duruyor. Yine bir vampir teması görülüyor. Karşımıza çıkacak olan yapımın içerisinde canavarlar, insanlar ve vampirler bulunacak. Paylaşılan fragman ile birlikte karşımıza gelecek oyun hem eğlenceli hem de aksiyon dolu olacak gibi duruyor. Aslında paylaşılan fragman bir çeşit karakter tanıtımı gibi duruyor. Detaylar geldikçe tam olarak nasıl bir yapım olacağını göreceğiz. Bunun ile de birlikte nasıl bir yapım beklememiz gerektiğini anlayacağız aslında.

Oyun EG7 çatısı altında bulunan Toadman Studios stüdyo tarafından geliştiriliyor. Toadman Studios daha önceden Warhammer Vermintide, Dead Island 2 ve Immortal Unchained gibi yapımlarda görev yapmış ekiplerden oluşuyor. Bu durum oyun dünyasından geri kalmamış olan bir stüdyo olduğunu gösteriyor. Bunun ile birlikte stüdyonun yeni oyunu da bu olacak. Oyun hakkında bildiğimiz diğer seçenek ise oyun FPS olarak çıkışını gerçekleştirecek.

Oyun hakkında daha detaylı bilgi ise Game Developer Conference (GDC) kapsamında yapılacak sunumda paylaşılacak. 16-20 Mart tarihleri arasında oyun hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabileceğiz.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizleri Takip Etmeyi Unutmayın 😀

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!