Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Efsane Resmileşti, Crysis Remastered Geliyor

Sonunda beklenen haber geldi. Crysis hakkında 2 gündür uzun yazılar yazıyorduk. Atılan tweetler ile birlikte sizlere süreci anlatmaya çalıştık. Acaba bir remastered mı olacak yoksa Crysis 4 mü gelecek sorularına cevap geldi. Sonunda resmi olarak net bir açıklama gelmese de, resmi siteden durumu resmileşti. Efsane Crysis Remastered olarak karşımıza çıkacak.

İlk olarak serüvene geçemeden önce diğer haberlerimize göz atabilirsiniz;

Bu yazılarımızdan sürece bir göz atabilirsiniz.

Aşağıda Resmi Siteden Alınan Kesimi Görebilirsiniz.

Bu detaylardan sonra da isterseniz gelecek olan Remastered versiyonuna göz atalım. 1 Nisan 2020’den beri yeni oyun ile ilgili olarak açıklama gelmesi bekleniyor. Crysis serisi dünya çapında bir üne sahip. Özellikle de oyunun çıta belirleyici yapım olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Grafiksel anlamda serinin son yapımlarını çalıştıramayan güncel PC’ler bile var diyebiliriz.

Crysis Remastered yeni gelecek olan Crysis serisinin bir başlangıcı olacak gibi görüyoruz. Yine grafik açısından çıtayı belirleyecek bir yapım olacaktır. Oyunun duyurulma sürecini yukarıda gördüğünüz yazılarımızda uzunca anlattık tekrar oralara girip zihin bulandırmayalım. Oradan serüvene göz atabilirsiniz.

Crysis Remastered

İlk olarak oyun grafiksel anlamda büyük bir değişim ile gelecek gibi hissediyorum. Bunu duyuru için yayınlanan sayfadan görmek mümkün. Son derece sağlam kaplamalar ve ışıklandırmalar karşımızda olacak. Bunlar ile birlikte CryEngine’in tüm imkanlarından yararlanıldığını düşünüyoruz. Aslında bir oyun motoru demosu olarak da çıkışını gerçekleştirecek.

Aklıma takılan kısım, ilk oyunun remastered versiyonunun yapılıyor olması. Bu durum da gelecek olan yeni oyunlar ile birlikte ana karakterimiz Nomad olarak mı karşımıza çıkacak. Biz daha sonra yeni oyunların geleceğini düşünüyoruz. Prophet’tan sonra yeni bir karakter ile Crysis serisi devam mı edecek emin değiliz. Gereken açıklamalar oyun çıktıktan sonra gelecektir.

Gelelim resmi olmayan resmi açıklamaya. Bunları resmi site içerisinde aldığımızı belirttik. Oyun PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için çıkışını gerçekleştirecek. Oyun tüm platformlar için çıkışını yapacak.

Resmi olmayan tarafı ise ne Crytek tarafından ne EA tarafından bir açıklama gelmedi. Firmalar tarafından resmi açıklama ise yakın bir zaman içerisinde gelecektir. Akıllarda olan tek soru ise resmi çıkışını tam olarak ne zaman yapacağı. Umarız bu sene içerisinde oyunun çıkışını görebiliriz. Büyük heyecan ile bekliyoruz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!