Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Earthworm Jim Çizgi Dizi Olarak Geri Dönüyor

Bildiğiniz gibi oyunlar dizi ve film olarak hayatımızda yer almaya başladı. Artık oyun dünyası sinema ve dizi sektöründe büyük yer kaplamaya başladı. Birçok oyunun dizi ve filmini görmüştük. Şimdi de Earthworm Jim yeniden çizgi dizi olarak karşımızda olacak. Earthworm Jim ilk olarak 1994 yılında çıkışını gerçekleştirmişti. Uzun bir aranın ardından ise televizyon dizi olarak yeniden karşımızda olacak.

Earthworm Jim’in daha önceden de çizgi dizisi yapılmıştı. 1995-96 senesinde yayınlanmıştı. Bakalım bu sefer çizgi film nasıl bir geri dönüş alacak.

Earthworm Jim Çizgi Dizi Fragmanı

Oyunun yayın hakları Interplay şirketinin elinde ve Interplay’de TV & film stüdyosu kurma kararı aldı. Earthworm Jim’in çizgi dizisi için de APA ile bir anlaşan stüdyo Passion Pictures’u dizi için görevlendirdi. Stüdyonun başında bulunan Michel K. Parandi bu yeni çizgi dizide de yapımcı olarak görev alacak. Dizide ayrıca Aaron Billet de yaratıcı departmanda olacak. Aaron Billet dizi hakkında:

“Çocukken Earthworm Jim’i çok sevdiğimi hatırlıyorum. Burada çok fazla bir potansiyel var, bu hikayede dünya gezegeninin sadece bir mit olarak bilindiği galaksi içerisinde bir sürü hayvan güç için mücadele ediyor. Kendisine bir anlam araması hem gerçek dışı hem de mizah yönü ağır basan bir durum. Lakin bu, aynı zamanda bağ kurabileceğiniz bir süreç.” dedi.

Earthworm Jim son oyunu 2010 yılında PS3 ve Xbox 360 için yeniden yapılmıştı. Dizinin özellikle başarısından sonra seriye yeni oyun gelir mi merak ediyoruz.

SEGA, Humankind’ı Denemek İsteyenler İçin Demo Yayınladı

SEGA yeni Civilization tarzı oyunları için demo yayınladı. Amplitude Studios tarafından geliştirilen Humankind için demo yayınlandı. Yayınlanan demo ile birlikte oyunu önden görme şansınız olacak.

Oyun 17 Ağustos tarihinde resmi olarak çıkışını gerçekleştirdi. Demosu yeni yayınlanan oyunda 100 tur boyunca savaşabileceksiniz. Neolitik, Antik ve Klasik çağları demoda görebileceksiniz. Demoda 14 farklı kültür yer alıyor ve avatarınızı kişiselleştirebiliyor, hatta kendi haritalarınızı yaratıp paylaşabiliyorsunuz. Bunların yanında oyun 24 Kasım’da kadar %20 indirime de sahip olacak. Almayı düşünenler için oyunun fiyatı şuan 48 TL.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!