Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

EA Play Live Etkinliği Dijital Olarak Gerçekleşecek

EA en büyük oyun firmalarından birisi. EA çatışı altında her sene bir çok oyun geliştiriliyor. Oyuncuların beğenisine sunuluyor. Her sene EA Play Live başlığı altında etkinlikler düzenliyor. Bu sene ise EA Play Live etkinliği dijital olarak yapılacak. Bunun sebebi ise tahmin edeceğiniz üzere sağlık koşullarından kaynaklanıyor. Corona Virüs nedeniyle etkinlikler dijital olarak yapılıyor.

EA’de dijital olarak etkinliğini yapma kararı aldı. Bu aldığı karar ile birlikte de EA’in oyun duyuruları gerçekleşecek. Bir çok oyun duyurusunun gelmesini bekliyoruz. En azından bazı detayların gelmesini bekliyoruz. Apex Legends ile yeni detaylar etkinlik sırasında açıklanabilir. DICE tarafından geçtiğimiz günlerde Star Wars Battlefront 2 ve Battlefield 5 ile ilgili bazı detaylar açıklanmıştı. Bu açıklanan detaylar ise son içerik güncellemeleri ile ilgili oldu. Gerçekleşecek olan EA Play Live etkinliği ile birlikte Star Wars ve Battlefield hakkında da detaylar paylaşılabilir.

Aynı zamanda BioWare tarafından geliştirilen Anthem oyunuyla alakalı bilgilerin de gelmesi bekleniyor. Anthem oyunu ile ilgili yeni duyurular da etkinlik sırasında gelebilir. Bunlar ile birlikte bir de yeni oyunlar ve servis sistemiyle alakalı yeni duyuruların gelmesi bekleniyor.

EA Play Live, EA’in tüm canlı yayın kanallarından yayınlanacak. Etkinlik Türkiye saati ile 12 Haziran sabah 02:00’de başlayacak. Corona Virüs nedeniyle bu tarz dijital etkinlikler düzenleniyor. Bu etkinlikler sayesinde de evde kalanlar için kafa dağıtmak gibi oluyor. Bu sayede de farklı yerlere odaklanılabiliyor. FIFA serisinin yeni oyunuyla ilgili olarak yeni açıklama gelecek mi? Onu da etkinli sırasında göreceğiz.

EA haricinde Xbox Series X ve Summer Gaming gibi bir çok dijital etkinlik daha gerçekleştirilecek.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel