Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

EA 1 Yıl İçinde 14 Oyun Hedefini Koruyor

EA mali yıl başında bir açıklama yapmıştı. Bu yapılan açıklama ile birlikte de 14 oyun geliştireceğini açıklamıştı. Bu açıklama ile birlikte de süreç içerisinde çıkacak oyunları eklemeye başladık. Daha sonra ise Corona ve Pandemi süreci başladı. Sürecin başlaması ile birlikte de evden çalışma formatı başladı. Evden çalışmaların başlaması ile EA için sürecin nasıl devam edeceğini merak etmeye başladılar. Gelen yeni açıklamalar ile birlikte de EA 1 yıl içinde 14 oyun hedefini koruduğunu açıkladı.

EA ve yatırımcılar arasında arasında gerçekleşen konferansta EA yetkilileri hedefleri koruduğunu açıkladı. EA 1 yıl içinde 14 oyun hedefini koruduğunu bunu 11 ay içerisinde de çıkaracaklarını açıkladı. Mali yıllardan Nisan ayı içerisinde 14 oyun karşımızda olacak. EA’in bu yeni süreç ile birlikte çıkaracağı oyunlar ise şu şekilde sıralanıyor.

Bu 14 oyundan dört tanesi spor oyunu: FIFA, Madden, NHL ve bir de henüz açıklanmamış bir spor oyunu olacak.

Dört oyun da EA’in sahip olduğu IP’lerden olacak. Buna örnek olarak Command & Conquer Remastered verilmiş. Bir diğer oyunun Switch için Burnout Paradise Remastered olduğu düşünülüyor, yine söylentiler arasında bir Medal of Honor VR oyunu da var.

İki mobil oyun da bu süre içerisinde gerçekleşecek. 4 tane oyunun da üçüncü parti firmalar tarafından geliştirilmesi bekleniyor. Bu süre içerisinde yeni IP görecek miyiz net bir açıklama bulunmuyor. EA CEO’su Andrew Wilson yeni bir IP’nin geliştirilmekte olduğunu da söylemiş. Bahsettiği o oyun bir sonraki seneye kalanlardan olsa gerek.

Bu mali yıl içerisinde bir Battlefield oyunu görmeyeceğimizi de belirtelim. 2021 yılına oyun sarkmış durumda.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel