Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Dying Light Oyununa Hellraid DLC’si Geliyor

Techland tarafından geliştirilen Dying Light oyununa yeni bir DLC daha geliyor. Yaz aylarında gelecek olan bu DLC’nin adı size bir yerden tanıdık gelecektir. Sizlere aşağıda nereden tanıdık geldiğini anlatacağız. Onun öncesinde ise Dying Light oyununa gelecek olan DLC’ye bir bakalım. Dying Light oyunun devam oyunu büyük merak ile bekleniyor. Ama gelen açıklama sonrasında sınırsız süreli olarak ertelenmişti. Dying Light 2 oyununun çıkış tarihi bilinmiyor. Bu süre içerisinde de Techland Dying Light oyununa Hellraid DLC’si getiriyor. En azından bir teselli olur.

Hellraid

Dying Light oyununa gelecek olan Hellraid DLC’si sizlere tanıdık gelebilir. Techland tarafından geliştirilmeye başlanmış bir oyundu. 2015 yılında oyunun piyasaya çıkması bekleniyordu. Oyun çeşitli sebeplerden dolayı askıya alındı. Daha sonra ise 2014 yılındaysa Hellraid: The Escape isminde bir mobil yan oyunu çıkardılar. Techland o dönemde “Dying Light’a odaklanmak istediğimiz için Hellraid’i askıya alıyoruz, bu ekiplerimiz yapması gereken her şeyi yaptıklarında tekrar Hellraid’e döneceğiz.” şeklinde açıklamada bulundu.

Tekrar dönüşten kasıtları Dying Light’a DLC olarak eklemekmiş anlaşılan. Zaten stüdyo da bu DLC duyurusunun ardından başka bir Hellraid içeriği üzerinde çalışmadıklarını da açıkladı.

Kısa bir tarihçeden sonra gelelim DLC’nin detaylarına. Oyuna eklenecek olan bu DLC ile birlikte karanlık fantastik Hellraid dünyasına geçiş yapacağız. Bu karanlık dünyada da yine Dying Light mekanikleri bizleri bekliyor olacak. Hellraid DLC’si PC, Xbox One ve PlayStation 4 için çıkışını gerçekleştirecek. Yaz ayları içerisinde de oyun çıkışını yapacak.

Dying Light Hellraid DLC Fragmanı

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel