Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Dying Light 2 Koleksiyon Versiyonu Avrupa’da Bir Mağazada Listelendi

Dying Light 2 oyunundan yeni bir haber geldi. Gelen haber ile birlikte oyunun çıkış tarihini yakında duyabiliriz. Oyun yakın bir zaman önce sınırsız süreli olarak ertelenmişti. Normal şartlarda oyunun 2020 yılında çıkması bekleniyordu ama beklenen olmadı. Gelişen şartlar sonrasında geliştirici ekip karar aldı ve oyunu erteledi. Geçtiğimiz günlerde ise Dying Light 2 Koleksiyon Versiyonu Avrupa’da perakende satış mağazasında listelendi. Bu listelenme sonrasında ise acaba oyunun çıkış tarihi yakında açıklanacak mı soruları geldi.

Dying Light 2 Koleksiyon Versiyonu içerisinde steelbook kutu, görsel kitabı, bir el feneri, çıkartmalar ve bir heykel bulunuyot.

XZone sitesi haberin yayılmasının ardından Koleksiyon Versiyonu sayfası kapatıldı. Ama yayınlanan görsel sızdırıldı.

Techland tarafından geliştirilen oyun 2021 yada 2022 yılı içerisinde çıkmasını bekliyoruz. Dying Light 2 oyunu hem yeni nesiller hem de mevcut nesiller için çıkması bekleniyor. PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X ve PC için oyunun çıkmasını bekliyoruz. Ama oyun mevcut nesiller için gelmezse çok büyük bir şaşkınlık olmaz. Techland’ın planları nasıl olacak göreceğiz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!