Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Dota Underlords Büyük Güncellemesi Geldi

Auto Chess oyunlarına yapılan yatırım gün geçtikçe artıyor. Uzun zamandır Valve tarafından haberleri duyurulan Dota Underlords büyük güncellemesi sonunda geldi. Gelen güncelleme ile birlikte oyun farklı bir hale geliyor. Aynı zamanda oyuna yeni bir mod daha ekleniyor. Gelen yenilikler ise şu şekilde.

Oyuna gelen güncellemeler son derece kritik yüzeyde desek sanırım yanlış olmaz. Dota Underlords büyü güncellemesi ile birlikte gelen ilk büyük güncelleme oyuna da adını veren Underlords’ların oyuna eklenmesi oldu. Oyuna eklenen Underlords’lar ile birlikte oyuna farklı etkiler de geliyor.

Oyuna eklenen Underlords’ların isimleri ise Anessix ve Hobgen karakterleri. Bu karakterlerden birisini oyunun başında seçeceksiniz. Bu sayede oyunda nasıl bir yol seçeceğiniz de belli olacak.

Hobgen isimli Underlords’u seçerseniz; ateşe odaklanan bir peri olarak nitelendirilebilir. Ateş odaklı menzilli saldırıları sayesinde düşmanları alev topuna dönüştüren Hobgen, tahta üzerinde karmaşa yaratmak isteyenler için uygun bir karakter olacak. 

Anessix isimli diğer Underlord ise tahtadaki karakterlere saldırabilen, can basabilen ya da lanetleyebilen bir iblis çıkarabilecek. Anessix’in 22 farklı özelliği olduğunu belirten Valve, bunların tamamını açabilmek için çeşitli görevlerin yapılması gerektiğini de belirtiyor. 

Underlords’ların Özellikleri

Underlord’lar güçlerini Hype adı verilen bir kaynaktan alacak. Hype’ı rakiplerinizi öldürerek ya da pasif şekilde doldurabileceksiniz. Underlord’lar çok güçlü olsa da ölümsüz olmayacaklar. Kendi Underlord’unuzu kaybetmeniz halinde rakibiniz güçlenecek ve savaşın geri kalanı boyunca iki katı hype kazanabilecek.

Oyuna gelen güncellemelerden birisi de çiftler modu olacak. Bu mod sayesinde oyuna 2’şerli takımlar halinde girebileceksiniz. Valve uzun bir süredir bu mod üzerinde çalışıyor. Gelen bu yeni mod ile birlikte oyunda 8 takım bulunacak. Takımlar arasında altın ve kart transferi olabilecek. Tamamen takım oyununa dayanan bir Auto Chess macerası olacak. Uzun süre oynanacak bir oyun modu olacak gibi gözüküyor. Şuan için çiftler oyun modu normal oyunlar için açık. İlerleyen süre içerisinde ise rekabetçi oyunlarda da açılacak.

Oyuna gelen güncelleme 1 GB’lık bir boyutu bulunuyor. Bu denli büyük güncelleme ile birlikte oyun farklı bir hal ve tat alacak. Bakalım oyuncular gelen özellikler ve modlar hakkında nasıl bir geri dönüş verecek.

Dota Underlords oyununa gelen güncelleme ile ilgili olarak sizler neler düşünüyorsunuz. Bizlere ister yorum olarak atabilir. İsterseniz de Facebook ve Twitter üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!