Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Dirt Rally 3 ve Yeni Bir Oyun Daha Duyuruldu

Dirt Rally 2.0 oyunu yavaşça ömrünün sonlarına doğru yaklaşıyor. Codemaster tarafından gelen açıklamalar ile birlikte seriye yeni bir oyun geleceği garantileşti. Aynı zamanda da Codemaster tarafından henüz detayları açıklanmamış olan bir oyun geliştiriliyor. Bu oyunun ise yeni bir tecrübe olacağı yönünde oldu. Bu yeni tecrübe ile birlikte farklı bir yarış bizleri bekliyor olacak. Dirt Rally 2.0’dan sonra da Dirt Rally 3 oyunu bizler ile birlikte olacak.

Dirt Rally Serisinin Yeni Oyunu

Dirt Rally serisine gelecek olan oyun ile birlikte yeni bir tecrübe bizleri beliyor olacak. Bunun için de gelecek olan oyunun detayları büyük merak konusu olmaya başladı. Yetkililer tarafından açıklananlara göre Dirt Rally 3 oyunu ile seri üst seviyeye taşınacak. Oyundan alacağınız tecrübe daha fazla olacak. Çıkacak olan oyundan memnun kalacağınızı açıkladılar. Gelecek olan oyunu ise bir süre beklememiz gerekecek. Net bir çıkış tarihi henüz paylaşılmış değil.

Yeni Oyun

Bu açıklamayla birlikte yeni bir oyun daha duyuruldu. Bu oyun hakkında çok fazla detay bulunmuyor. Codemasters tarafından gelen açıklamalar ile birlikte yeni bir tecrübe bizleri bekliyor olacak. O yüzden de karşımıza gelecek olan oyun bizler için yeni bir tecrübe olacak. Nasıl bir yapım olacağıyla alakalı olarak detaylar henüz paylaşılmadı. İlerleyen günlerde detaylar gelmeye devam edecektir.

Dirt Rally 2.0 Ne Olacak

Dirt Rally 2.0 oyununa içerik güncellemeleri yavaş yavaş azalacak. Öte yandan Codemasters oyuna çeşitli sürprizler ve küçük güncellemeler getirmeyi sürdürecek.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!