Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Dil Oyunu Influent Steam ve Humble’da Ücretsiz Oldu

Corona nedeniyle evlerde kaldığımız bu süreç içerisinde en iyi dostlar oyunlar oldu. Oyunlar sayesinde biraz daha dayanılabilir duruma geldi desek yanlış olmaz. Bunlar ile birlikte de firmalar evde kalma durumunu arttırmak için oyunculara ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyorlar. Şimdi de bir dil oyunu Influent Steam ve Humble’da ücretsiz oldu. Dil öğrenme oyunu olan yapımda 3 dil öğrenmek artık ücretsiz oldu.

Dil öğrenmek günümüzün en önemli olaylarından birisi ve bir çok yöntemi de bulunuyor. Bu oyunda bu yöntemlerden birisi olarak çıkışını yaptı. Oyunun mantığı son derece güzel duruyor. Günlük hayatta etrafımızda bulunan nesneleri küçük oyunlar ile öğrenme imkanınız oluyor. Bu sayede de etrafınızda bulunan nesnelere bir aşinalık söz konusu oluyor.

Influent oyunu da sizlere bunu sunuyor. Oyunun içerisinde 18 tane farklı dil bulunuyor. Bu sayede oyunu oynayan insanlar hem etrafında bulunan nesnelerin adlarını öğreniyor. Bunun yanında da küçük oyunlar oynuyorlar.

Dil oyunu Influent Steam ve Humble’da ücretsiz olarak veriliyor. Verilen diller ise tamamı değil. Fransızca, İtalyanca ve Korece dilleri ücretsiz olarak veriliyor. Bu diller arasında öğrenmek istediğiniz bir dil bulunuyorsa ücretsiz olarak Steam ve Humble üzerinden alabilirsiniz. Sizler için aşağıya link bıraktık.

Steam ve Humble’da da bu süre içerisinde ücretsiz olarak oyunlar verilmeye başlandı. Bu sayede de oyuncular ücretsiz oyunlara daha fazla sahip oluyorlar. Steam’ın ücretsiz oyun vermesi güzel bir detay oldu. Şuan için en çok kullanılan platformlardan birisi olduğunu belirtmemiz gerekiyor.

Steam

Humble Bundle

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel