Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

DICE LA Yeni Battlefield Oyununu Geliştiriyor

Electronic Arts DICE LA’yi daha aktif bir konuma getirmek için stüdyonun başına Respawn’ın kurucusu Vince Zampella’yı getirdi. DICE LA için EA yeni IP’ler oluşturacak firma olacak düşünüyordu. Ama ilk olarak stüdyo Battlefield için çalışmalarını yapacak gibi duruyor. DICE LA tasarım direktörü Justin Wiebe Battlefield için çalıştıklarını belli etti.

Justin Wiebe “EA’in hangi serisi üzerinde çalışıyor olmaktan büyük heyecan duyduğumu tahmin edebilir misiniz?” şeklinde bir soruyu takipçilerine yöneltti. Hatta ilerleyen zamanda Battlefield olduğu da ortaya çıktı.

“Neredeyse 20 yıl önce aşık olduğum oyun üzerinde çalışmak gerçekten harika bir şey. Battlefield 1942’nin kum havuzu oynanışı zamanına göre inanılmazdı. Gelecekteki BF oyununda neleri görmek istediğinizi, neleri sevdiğinizi duymak için can atıyorum.” dedi.

Bakalım DICE LA Vince sonrasında yeni bir Battlefield ile karşımızda olacak. Ama ana geliştirici olarak mı yoksa destek ekibi mi olacak göreceğiz. İlerleyen günlerde detayların açıklanmasını bekliyoruz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel