Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Diablo Immortal Oynanış Videosu

Blizzcon 2019 istenilen şekilde gerçekleştir. Açıklanan oyunlar takipçileri son derece mutlu etmeyi başardı. Özellikle Diablo 4’ün duyurulması ile birlikte beklenen açıklama geldi. Bu sene açıklanan Diablo 4 duyurusu aslında geçen sene bekleniyordu. Geçen sene gerçekleşen Blizzcon etkinliğinde Diablo serisine yeni bir oyun duyurusu bekleniyordu. Bu duyurunun Diablo 4 olması beklenirken Diablo Immortal isimli oyun duyuruldu. Tepki çeken bu oyun duyurusundan sonra bu sene Diablo 4’ün açıklanması oyuncuları sakinleştirdi. Yeni bir oynanış videosu da yayınlandı.

Blizzcon 2018’de oyunculara büyük bir yapım olarak sunulan Diablo Immortal oyunu mobil cihazlar geliştiriliyor. Özellikle Diablo 4’ün merakla beklendiği dönemde mobil oyun, büyük bir yapım olarak sunulması sinirleri germişti. Özellikle de oyunun mobile çıkacak olması oyuncuları sinirlendirmişti. Oyun ile ilgili bir ön yargı yoktu daha çok oyunun Diablo 4 gibi sunulmasında sıkıntı yaşanmıştı.

Daha sonra ise Immortal oyunu bir dönem sessizliğe gömüldü. Gelen tepkilerden sonra bi aradan kaybolma süreci yaşadı. Blizzcon 2019’da Diablo 4’ün açıklanmasına kadar. Beklenen oyunun açıklanması ile birlikte oyuncuları mutlu eden Blizzard hemen bunun peşine mobil Diablo’nun da oynanış videosunu paylaştı. Paylaşılan video ile birlikte mobil cihazlara gelecek olan oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olduk.

Diablo Mobil Oynanış Videosu

İOS ve Android çıkışını gerçekleştirecek olan oyunun içerisinde yeni zindanlar, karakterler ve yeni hikayeler bizleri bekliyor olacak. Mobil cihazlarda Diablo keyfini oyunculara sunacak. Bakalım nasıl bir geri dönüş alacak.

Bunlar ile birlikte oyunun çıkış tarihi açıklanmış değil. Ne zaman çıkacağı tam olarak bilinmiyor. Ama oyunun geçen sene duyurulduğu düşünülünce yakın bir zaman içerisinde çıkışının gerçekleşmesi bekleniyor.

Özellikle Diablo 4 duyurusundan sonra oyuncuların oyalanması için iyi bir yapım olacaktır.

Merak edenler için Blizzcon 2019’da duyurulan oyunlar ve detaylar

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!