Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Diablo 4 Sinematiği ve Detayları

Uzun zamandır beklenen oyun duyurusu sonunda Blizzcon 2019 ile birlikte gerçekleşti. Diablo 4 oyunculara ve oyun basınına sonunda duyuruldu. Blizzcon öncesinde bizim sitemiz içerisinde de bulabilirsiniz. Sızıntıları çok fazla çıkmaya başlamıştı. Tabi her Blizzcon öncesinde bir Diablo sızıntısı olmazsa olmaz ama bu seferkiler biraz daha farklıydı. Bu sefer gelen sızıntılar direkt olarak Diablo 4 karakter çizimleri ve oyunun içerisinde bulunacak olan karakter hikayeleri ile ilgili oldu. Tabi bu durum beklentileri daha fazla arttırdı. Sonunda ise beklenen haber geldi. Blizzcon 2019 ile birlikte duyurulan oyununun fragmanı da göz doldurdu. 9 dakikalık bir video olan Diablo 4 sinematiği son derece iyi hazırlanmış.

İlk önce Diablo 4 sinematiği bir izleyelim daha sonra ise devam edelim;

Diablo 4 Sinematik

Blizzard’ın en iyi yaptığı işlerden birisi de oyunlarına hazırladığı sinematiklerin son derece kaliteli olması. Bu sefer de hazırlanan fragman son derece iyi duruyor. Görsek kalite ve karakter tasarımları son derece göze hoş gözüküyor. Sinematik değerlendirmeyi bir yana bırakıp oyun hakkında ki detaylara dönelim.

Dediğimiz gibi bu sene Diablo serisinin yeni oyunu sonunda duyuruldu. Çıkış tarihi ile ilgili olarak bir detay paylaşılmadı. Ama yayınlanan fragmanın yanında bir oynanış videosu fragmanı da yayınlandı.

Blizzard’ın bu sene Blizzcon’a çok iyi hazırlandığını görüyoruz. Özellikle geçtiğimiz sene istenilen bir etkinlik geçirememişti. Ortaya çıkan etkinlik oyuncular ve basın yönünden pek yeterli bulunamadı. Blizzard’da pek yeterli bulmamış olacak ki bu sene oyun duyurularını peş peşe yaptı. Özellikle geçen sene Diablo’dan yana oyuncuları üzen Blizzard bu sene gönüllerini almayı başardı.

Oyun hakkında gelen bir diğer bilgi de oyunun Diablo 2 tarzında bir hikayeye sahip olması bekleniyor. Gelen hikaye sızıntı bilgilerinden birisi de bu oldu. Hikaye detayı ile ilgili bilgiler önümüzdeki dönemde gelecektir.

Diablo 4’ün duyurulması ile ilgili olarak sizler neler düşünüyorsunuz. Bizler ile paylaşın. Facebook ve Twitter hesabımızdan da bizleri takip edip en yeni oyun haberlerinden daha hızlı haberdar olabilirsiniz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel