Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Destiny 2 Bu Yıl, Hiç Olmadığı Kadar Fazla İçerik ile Geliyor

Destiny 2, 2022 yılında da geliştirilmeye devam edecek. Oyuna 2022 hiç olmadığı kadar içerik ekleneceği söyledi. “Destiny bu yıl, hiç olmadığı kadar fazla içerik ile gelecek.” Destiny 2 yardımcı yönetmeni Robbie Stevens tarafından bu 2022 yılı için bu sözler söylendi.

Destiny 2’nin merakla beklenen Witch Queen paketinin tanıtımı için yeni bir video yayınlandı. Bungie güncellemelerden önce bol bol bilgi verdiği bu tarz videolar yayınlıyor. Video içerisinde de Stevens 2022 yılında hiç olmadığı kadar fazla içerik geleceğinin altını çizdi. 2022 yılı Destiny 2 için unutulmaz yıllardan birisi olacak gibi duruyor.

Season of the Risen isimli 16. Sezon, Witch Queen ile birlikte başlayacak. 22 Şubat’ta sezon oyuncuların karşısında olacak.

Yeni sezon ile birlikte tam 8 yeni egzotik silah oyuna eklenecek. Osteo Striga isimli SMG, küçük güdümlü füzeler atarken, yeni egzotik ağır makineli tüfeğimiz 20 adet güdümlü devasa füzeyi anında ateşleyebilecek. Bildiğiniz üzere yeni sezon ile birlikte her sınıf kendisine has egzotik Glaive’ine de olacak.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel