Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Demon’s Souls PS5’in Kullanıcı Arayüzünde 180’den Fazla RehberVideo Olacak

PlayStation 5’te Demon’s Souls yeniden yapılanması gerçekten de aktivite çubuğundan yararlanacak ve oyuncuların oyunun bölümlerini tamamlamak için izlemeyi seçebilecekleri 180’den fazla yardım videosu içerecek.

The Washington Post’ta bildirildiği üzere Demon’s Souls: ” PS5’in belirli görevlerle ilgili yararlı ipuçları sunan etkinlik kullanıcı arayüzünü kullanacak. Demon’s Souls’un kreatif direktörü Gavin Moore, bazı bölümlerini tamamlamak için gerekenlere ilişkin artan görünürlük düzeylerine sahip 180’den fazla video olduğunu söylüyor.”

Sony, geçtiğimiz ay yenilenen PS5 kullanıcı arayüzünü, yeni aktiviteler özelliğini gösteren ayrıntılı bir incelemede özetledi. Oyuncuların görevlerdeki ilerlemeleri izleyebilecek. Etkinlikler çubuğu oyunculara gizli hedefleri veya kontrol noktalarını ortaya çıkarmaya yardımcı olacak.

Demon’s Souls, herkesin bildiği gibi zor bir oyundur, bu nedenle anında video yardımı getirebilmek yeni oyuncular için faydalı olabilir.

Bu özellik aynı zamanda isteğe bağlıdır, bu nedenle videoları izlemek istemeyen oyuncular bunu kullanıcı arayüzünde asla açmayarak görmezden gelebilirsiniz.

Bu özellik PlayStation 5’in diğer oyunlarında olacak olan Sackboy A Big Adventure oyununda da olacak.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel